Witam, Mam 15 lat I mój przyjaciel tez .No to zaczęło się tak że on ma dziewczyne a ja byłam w nim

3 odpowiedzi
Witam,
Mam 15 lat I mój przyjaciel tez .No to zaczęło się tak że on ma dziewczyne a ja byłam w nim zakochana I mu to wyzalam noi on mi powiedział że on też o mnie myśli i coś do mnie czuje ale jest Teraz w związku. Ja to zrozumiałam choć dawał mi nie jednoznacze sygnały ze Go pociagam.Noi nadszedł czas kiedy zerwał z tą dziewczyną i doslownie dzień później się do mnie przystawiał tzn.chcual mnie pocałować,zaczął mnie dotykać po udzie i testował moja strefę komfortu .Na następny dzień doszło do tego ze włożył mi reke pod bluzkę i przez stanik dotykał moich piersi kiedy byliśmy przytuleni leżąc razem i później jak następny raz tak leżeliśmy to zaczął mnie dotykać prawie wszędzie oprócz miejsc intymnych i na koniec mnie pocałował, powiedział do mnie ze cos do mnie czuje .Dwa dni później wrócił dotamtej dziewczyny i nic jej nie powiedział q mi tlumaczy że zrobiłam sobie nadzieje a on nic nie chciał.

Niby jestem zła na siebie że na to pozwoliłam qle wtedy To było przyjemne a teraz bardzo żałuję i nie moge przestac o tym myśleć.
A czego Pani żałuje? Skąd te emocje? Czy to dlatego że on łamał Pani granice a Pani takiej fizyczności nie chciała, czy to dlatego że on wrocił do tamtej a Pani chciala czegoś więcej? Bo ja mam wrażenie że to ten drugi scenariusz... Jest Pani młoda, przed Panią różne doświadczenia, eksperymenty... Przed Pani potencjalnymi partnerami też. On nie chciał? Jego strata... Fakt zainteresowania kimś kto jest zajęty, niedostępny to przyczynek do przyjrzenia się Pani relacji z tatą i wyciągniecia wniosków. Jeśli ma Pani taką możliwość to warto popracować trochę z psychoterapeutą. Pozdrawiam serdecznie.

To normalne, że odczuwasz żal. Było Ci z nim przyjemnie, mu też, a następnie wycofał się z relacji i jeszcze obarczył Cię tym, że to Ty narobiłaś sobie nadziei. Jednak prawda jest taka, że dotykanie po piersiach, mówienie co do Ciebie czuje pokazuje, że jednak on również chciał czegoś więcej. To, że zrezygnował i przerzucił na Ciebie odpowiedzialność za swoje zachowanie, świadczy o jego braku dojrzałości emocjonalnej. Pozwól sobie na trudne emocje, to normalne. Z czasem na pewno będzie lepiej, a jeśli poczułaś, że Twoje granice komfortu zostały przekroczone, bądź będzie Ci trudno poradzić sobie w obecnej sytuacji, zalecam konsultacje psychologiczną. Pozdrawiam.
Dzień dobry pracująca z nastolatkami widzę że często zdarzają się takie sytuacje że chłopak lub dziewczyna nie do końca są zdecydowani czego chcą i co czują przy czym też trzeba pamiętam że zauroczenie jak i zakochanie to raczej strefa popędów i ekscytacji i często brakuje tam racjonalnego myślenia i podejścia. Te stany są naturalne dla tego wieku ale też wywierają wiele niejasności i emocji.