Witam mam 16lat i podejrzewam problemy z erekcja. Dopiero stałem sobie z tego sprawe ehr gdzieś z pó

1 odpowiedzi
Witam mam 16lat i podejrzewam problemy z erekcja. Dopiero stałem sobie z tego sprawe ehr gdzieś z pół roku wcześniej być może problem był już od dawna. Otóż mam wrażenie, że wzwody takie sporadyczne są niepełne i te również podczas masturbacji. Wzwody poranne również są nieregularne i niepełne a z nocnymi nie wiem. Ale jestem w trakcie przerwy od masturbacji i widzę lekka popraw. To ona może być przyczyną tych zaburzeń? Robię to dosyć często od 11r.ż z przerwami. Wczoraj jednak zauważyłem, że muj członek ma dziwną tendencje. W pozycji leżącej w stanie wzwodu jest dosyć oklapły i lekko zwiotczały a w pozycji pół lezacej siedzącej i pół stojącej jest to niemalże pełna twarda erekcja pod odpowiednim kątem trwająca nieco poniżej przeciętnej czasie Gdy wstane (pozycja stojąca) z tego stanu erekcja jest pełna ale gdy nie na stymulacji bardzo szybko robi się opadły. Co to może być? Problemy naczyniowe, cukrzyca czy naturalnie psychiczny? Pozdrawiam.
Przyczyn problemów z erekcją może być bardzo wiele. Ciężko powiedzieć cokolwiek bez przeprowadzenia wywiadu seksuologicznego. Warto udać się w tym przypadku do psychologa seksuologa lub lekarza seksuologa, aby zdiagnozował problem i wdrożył odpowiednie oddziaływania w razie potrzeby.