Witam mam 20 lat i jestem prawiczkiem. Często się masturbowałem i około miesiąc temu po masturbacji

2 odpowiedzi
Witam mam 20 lat i jestem prawiczkiem. Często się masturbowałem i około miesiąc temu po masturbacji takiej długiej bo z około 40 minut. Zrobiły mi się otarcia i ogólnie strasznie skóra napletka i tam pod nią zrobiła się czerwona. Do nawilżenia użyłem płynu do kąpieli. Po masturbacji od razu nie umyłem tylko dopiero po godzinie. I te zaczerwienienia mi zostały szczególnie na napletku a skóra pod napletkiem wygląda jak bym miał odparzenie i taka trochę lepkość występuje. Bo otarcia się zagoiły. Od tamtej pory się nie masturbowałem a to wszystko mi zostało. A od 2 tygodni myję się tylko w samej wodzie i dalej to nie schodzi. Tydzień temu kupiłem w aptece krem clotrimazolum ale efektu nie ma. Więc dziś odstawiłem. Czy mogę coś kupić w aptece żeby ten stan zlikwidować? Lub co mogę zrobić żeby naprawić sytuację?
Nikt Panu nie poradzi co kupić, gdyż z opisu nie wiadomo jaki to stan. Sugeruję porozmawiać z urologiem

To co może Pan rozsądnego zrobić to pokazać te zmiany urologowi/andrologowi celem dobrania terapii.-sugeruję zapisać się na wizytę.