Witam, mam 22 lata i byc moze problem. Opisze problem w skrócie- otóż mialem spore problemy z osiągn

1 odpowiedzi
Witam, mam 22 lata i byc moze problem. Opisze problem w skrócie- otóż mialem spore problemy z osiągnięciem erekcji przy kobiecie poniewaz wiele lat spędziłem na oglądaniu filmów erotycznych i bylem od tego uzależniony do tego dochodziła codzienna masturbacja. Skończyłem z tym mam nadzieje na zawsze, obecnie minął rok czasu odkąd nie oglądam. Wzwód wrocil do normy jednak cos mnie podkusiło zeby zaskoczyc partnerke mocniejsza erekcją i zacząłem jesc suplementy- arginina, maca, muira puama. Dosyc dlugo nie uprawialem seksu ponieważ wyjeżdżam za granice a partnerka zostaje w kraju. I teraz opisze swoj problem, dostaje bardzo mocnej erekcji, penis jest praktycznie twardy jak stal dochodzi do tego ze musze sie masturbowac żeby opadł. Codziennie dostaje ciągle erekcji, pomysle tylko o partnerce i bum erekcja, ubiore ciasne spodnie to doslownie co chwile dostaje erekcji, zaczyna byc to bardzo uciążliwe. I po takim dniu czuje ze mój penis jest obolały czuje do tego po takiej silnej tytanowej erekcji dyskomfort w cialach jamistych penisa, takie rozpieranie, nie jest to ból ale dziwne uczucie. Czy wszystko ze mną ok ? Czy tak powinien wygladac wzwod czy jednak przestac brac suplementy ? Czy tak wygląda priapizm bo troche sie tego obawiam ? Dodam że erekcja mimo ze tak bardzo mocna nie jest bolesna. Prosze o odpowiedz i dziekuje.
Częste erekcje nie są problemem. Problemem są bolesne erekcje lub priapizm, czy li erekcja, która nie może ustąpić.