Witam. Mam 28 lat. Dotychczas prowadziłem raczej aktywny/ zdrowy tryb życia. Siłownia+ ogólna rekrea

2 odpowiedzi
Witam. Mam 28 lat. Dotychczas prowadziłem raczej aktywny/ zdrowy tryb życia. Siłownia+ ogólna rekreacja. Od 5 miesiecy pojawiły się u mnie problemy z jelitami, we wrześniu zdiagnozowano u mnie WZJG. W tej chwili biore asamax i jest lepiej chociaż pojawiają sie dni gorsze. Bardzo mi brakuje aktywności fizycznej lecz ze względu na mój aktualny jadłospis po prostu czuję sie osłabiony i wiem że na siłowni zbyt duzo z siebie nie wycisne.. Byłem u dietetyka lecz dostałem tylko ogólne informacje co do sposobu żywienia. Gdzie się udać aby otrzymać konkretną diete i konkretne posiłki przystosowane pod WZJG tak aby kaloryczność i rozkład makroskładników pozwolił wrócić na siłownie. Dotychczas moja dieta opierała sie na pełnowartościowych produktach co kłóci się z dietą przy WZJG. Czy jest tu dietetyk, który bedzie w stanie ułożyć mi praktyczną diete?
Zapraszam . Anna Sochacka.

Dzień dobry,
Serdecznie zapraszam, układam jadłospisy dostosowane do potrzeb i schorzeń pacjenta.
Pozdrawiam serdecznie,
Paula Łysakowska
Zdrowie na Talerzu