Witam,mam 29 lat,czuję się bardzo zmeczona,na niczym mi nie zalezy,calymi dniami leze w łozku,co mam

2 odpowiedzi
Witam,mam 29 lat,czuję się bardzo zmeczona,na niczym mi nie zalezy,calymi dniami leze w łozku,co mam zrobić zeby lepiej sie poczuc?pozdrawiam
Szanowna Pani,

duże zmęczenie, obojętność, brak motywacji do wstania z łóżka - to alarmujące sygnały, które wyraźnie zapraszają do zaopiekowania się sobą.
Przyczyn stanu, o którym Pani pisze, może być naprawdę wiele.
Zgłoszenie się do psychologa mogłoby pomóc je ustalić, po to, by rozpocząć pracę dostosowaną do Pani problemów i potrzeb.
Z jednej strony mówi Pani: "na niczym mi nie zależy", a z drugiej pyta Pani, co zrobić, by poczuć się lepiej - jak widać już jest coś, na czym Pani zależy (poczuć się lepiej) i warto za tym iść. Poszukanie wsparcia jest jednym z kroków, które można zrobić na początek.
Czasami przyczyny mogą też dotyczyć sfery fizycznej - warto skontrolować tarczycę (badania TSH, FT3) i poziom witaminy D.

Pozdrawiam serdecznie
Daria Stokłosa

Dzień dobry,

objawy, które Pani opisuje mogą być sygnałami świadczącymi o zaburzeniach zdrowotnych, zarówno fizycznych, jak i psychicznych (zaburzenie depresyjne). W takiej sytuacji zachęcam, aby jak najszybciej skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu, w celu zweryfikowania Pani zdrowia fizycznego oraz z psychologiem, aby przyjrzeć się kwestii psychicznym.
Pozdrawiam serdecznie,
Joanna Szlasa-Więczaszek