Witam. Mam 32 lata. Borykam się z problemem pamięci. Cokolwiek chciałbym zapamiętać wypada mi z głow

3 odpowiedzi
Witam. Mam 32 lata. Borykam się z problemem pamięci. Cokolwiek chciałbym zapamiętać wypada mi z głowy dosłownie po chwili. Ciągle musi mi ktoś coś przypominac. Niekiedy po dłuższym czasie przypominam sobie o czymś do zrobienia po czym znowu zapominam co powoduje moja frustrację. Problem mam też ze skupieniem się nad czymś ponieważ szybko się rozstrajam i gubię watek. Bardzo często mam też tak że generalnie nie myślę o niczym. Po prostu mam pustkę w głowie. Nie wiem czemu tak się dzieje. Robiłem badania krwi i są ok. Robiłem też RM i EEG i też jest dobrze. Jestem już na skraju załamania ponieważ te zaniki pamięci powodują problemy w pracy jak i w związku. Często nie jestem w stanie przypomnieć sobie gdzie położyłem daną rzecz w domu. Ponadto kilkukrotnie zdarzyło mi się zostawić psa pod sklepem zapominając o nim. Nie daje już rady. Pomóżcie
Proszę zrobić badanie neuropsychologiczne.

Dzień Dobry, zachęcam do kontaktu ze specjalistą, aby szerzej omówić ten temat podczas wizyty.
Pozdrawiam serdecznie
Dzień dobry, problemy z pamięcią i koncentracją mogą być naprawdę frustrujące i wpływają na wiele aspektów życia codziennego, w tym na pracę i relacje. Powinieneś skorzystać z usług specjalisty.
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna - 220 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.