Witam. Mam pewien problem mam 15 lat i występują u mnie powyższe objawy. Dosłownie co kilka dni na w

1 odpowiedzi
Witam. Mam pewien problem mam 15 lat i występują u mnie powyższe objawy. Dosłownie co kilka dni na wracają mi infekcje intymne miałam już kiedyś grzybicę ale po moich objawach mogę stwierdzić że to raczej nie ona. Przechodząc do żeczy czasami mam uczucie że nie oddałam do końca moczu ale jakby mi się ,,nie chce ,, po minucie jednak mi się chce, i jest go nawet dużo po chwili znowu mu się chce po tem jest już go malutko ale cały czas mi się chce i ciągle go oddaje w małych ilościach aż do momentu aż sobie odpuszczę. Co jakiś czas gdy oddaje mocz bardzo mnie boli i sczypie to miejsce .Bardzo często okolice intymne mnie pieką, jest to bardzo nie komfortowe od czasu do czasu boli mnie jakby plecy tylko dosyć nisko ale to się zdarza tak mniej więcej co 2 dni i nie jest to jakiś mocny ból. Okresu jeszcze nie miałam ale te objawy są wykańczające gdzie kolwiek wyjdę skupiam się tylko na jednym: Gdzie jest toaleta! ? Bo czasami parcie na mocz jest dosyć duże i nieprzyjemne. Zastanawiam się co robić. Czy iść do lekarza? Jeżeli tak to do jakiego ?
Niestety wiele kobiet boryka się taki problemem. Sytuacja wymaga zebrania dokładnego wywiadu, przejrzenia dotychczasowej PEŁNEJ dokumentacji medycznej, zbadania i wydania zaleceń. Pomimo tego, leczenie często bywa nieskuteczne, problem nawraca. Leczenie bardzo często nie ogranicza się do 1-2 wizyt, ale jest ich wiele więcej. Wiele zależy od determinacji pacjentki.