Witam mam problem mam 33 lata żona 35 chciałem cię zmienic w naszym życiu w sensie w łóżku zapropono

4 odpowiedzi
Witam mam problem mam 33 lata żona 35 chciałem cię zmienic w naszym życiu w sensie w łóżku zaproponowałem żonie trójkąta w sensie żeby zaprosić innego faceta do łóżka żona na początku nie nie chciała słychać o tym kupiła wibrator żebyśmy zobaczyli jak to jest aż w końcu się zgodziła ale szybko się okazało że wibrator to nie drugi facet skończyło się tak że uprawiali seks a ja się przygladem nie przeszkadzało im to ani jemu ani jej żeby przestać przerwać to
Chyba udalo sie Panu zreinscenizowac i odtworzyc w real'u tzw. scene pierwotna, czyli doszlo do odtworzenia Pana fantazji edypalnej w kontekscie bycia swiadkiem (w pewnym sensie uczestnikiem, ale biernym) stosunku "imago Pana rodzicow". Jest to hipoteza do zbadania, czy aby nie doswiadcza Pan wewnetrznego przymusu rozgrywania swoich relacji w kontekscie edypalnym (czyli potocznie mowiac trojkatnym). Do mentalizacji.

Rozumiem, że sytuacja, w której się Pan znalazł, jest bardzo skomplikowana i może budzić wiele różnych emocji. To, co początkowo miało być eksperymentem w Waszym związku, stało się czymś więcej, niż Pan przewidywał, co może budzić niepokój i trudności w zrozumieniu tego, co teraz czuje Pan i Pana żona.

Warto zastanowić się, jakie były motywacje do wprowadzenia tych zmian w Waszym życiu intymnym i jak wpływa to na Waszą relację teraz. Rozmowa z żoną na temat Waszych odczuć i potrzeb może być kluczowa, aby lepiej zrozumieć, co oboje przeżywacie i czego oczekujecie od siebie nawzajem.

Jeśli czuje Pan, że sytuacja zaczyna Was przerastać lub wywołuje niepokój, warto rozważyć konsultację z terapeutą, który pomoże Wam przepracować te doświadczenia i znaleźć sposób na odbudowanie bliskości i zaufania w związku. To ważne, aby oboje czuli się komfortowo i bezpiecznie w Waszej relacji.
To, co opisujesz, jest trudną sytuacją, która może mieć poważne konsekwencje emocjonalne dla ciebie, twojej żony i waszego związku. Czasami decyzje związane z wprowadzeniem nowych elementów do życia seksualnego mogą wywołać nieprzewidziane reakcje i emocje. To normalne, że możesz czuć się teraz zagubiony lub niespokojny.

Oto kilka kroków, które mogą pomóc ci w tej sytuacji:

Rozmowa z żoną: Otwarta i szczera rozmowa z żoną jest kluczowa. Upewnij się, że rozumiecie swoje uczucia i potrzeby. Spróbujcie dowiedzieć się, jak oboje czujecie się po tym, co się wydarzyło. Ważne jest, aby każde z was miało możliwość wyrażenia swoich emocji bez obawy przed osądem.

Odnalezienie równowagi: Jeśli czujesz, że to, co się wydarzyło, wywołało u ciebie dyskomfort lub niepewność, warto to przyznać przed samym sobą i swoją żoną. Może to być sygnał, że warto przemyśleć, jak dalej budować wasze życie seksualne w sposób, który będzie satysfakcjonujący dla obu stron.

Rozważenie terapii: Konsultacja z terapeutą lub seksuologiem może być bardzo pomocna w zrozumieniu waszych potrzeb i wyzwań. Taka osoba pomoże wam zrozumieć, jakie uczucia są zaangażowane, i jak radzić sobie z nimi w zdrowy sposób.

Zastanowienie się nad granicami: Zastanów się, jakie są twoje granice i jakich granic oczekujesz od swojej żony. Wspólne ustalanie granic jest istotne, aby uniknąć sytuacji, w których jeden z partnerów czuje się źle lub nieswojo.

Czas na refleksję: Daj sobie czas na przemyślenie tego, co się wydarzyło. Emocje mogą być teraz bardzo intensywne, ale z czasem mogą się one uspokoić i pozwolić na spokojniejszą refleksję.

Jeśli oboje zgodziliście się na coś, co ostatecznie okazało się trudniejsze, niż się spodziewaliście, nie ma w tym nic złego. Ważne jest, aby na bieżąco komunikować swoje uczucia i szukać rozwiązań, które będą dla was obojga satysfakcjonujące i bezpieczne emocjonalnie.
Wydaje się, że próbowaliście eksplorować nowe aspekty waszego życia intymnego, ale może to wywołało pewne nieporozumienia lub emocje. Zastanów się jak się czujesz po tym doświadczeniu? Czy są jakieś konkretne myśli lub uczucia, które cię niepokoją? Czasami takie sytuacje mogą prowadzić do refleksji na temat granic, zaufania i oczekiwań w związku. Pozdrawiam serdecznie