Witam mam problem przez 4 lata nie miałam pracy więc byłam praktycznie odizolowana od ludzi teraz ni

3 odpowiedzi
Witam mam problem przez 4 lata nie miałam pracy więc byłam praktycznie odizolowana od ludzi teraz nie potrafię z nimi rozmawiać bo nie wiem o czym, czuje jakąś blokadę nigdy nie byłam gadatliwa raczej byłam nieśmiała no ale jednak nie miałam problemu z rozmawianiem z ludźmi moje dwie koleżanki wyjechały za granicę kontakt się urwał więc koleżanek na ten moment nie mam tylko z jedną od czasu do czasu pisze teraz kiedy poszłam na pierwszy dzień pracy to się prawie nie oddzywalam kiedyś mimo iż nigdy dużo nie gadałam takiego problemu nie miałam
Szanowna Pani, długi czas odizolowania zrobił swoje. Pandemia także odsunęła ludzi od siebie. Powroty trochę potrwają.
Proszę dać sobie nieco czasu. Oswoić się z nową sytuacją, poznać spokojnie nowych znajomych. Bez presji, bez przymusu. Zobaczy Pani, że wszystko będzie dobrze!

Dzień dobry. To zrozumiałe, że po tak długim okresie ograniczonych interakcji z innymi ludźmi teraz ma Pani trudność w adaptacji do nowej sytuacji. Proszę dać sobie czas i nie nakładać zbyt dużej presji, a wszystko się ułoży. Jeśli uzna Pani, że wymaga wsparcia w radzeniu sobie z tą sytuacją zapraszam na konsultację. Pozdrawiam Marta Mosińska
Szanowna Pani, izolacja zwiększa dystans. Naturalnym jest, że jeśli długo w czymś nie uczestniczymy to potrzebujemy chwili, aby na nowo wdrożyć się w dany temat, tym bardziej jeśli chodzi o kontakt z nowo poznanymi osobami. Proszę dać sobie czas i więcej wyrozumiałości. Może Pani zaopiekować się swoim wewnętrznym dzieckiem i samej sobie dać wsparcie jakie dałaby Pani dziecku w sytuacjach lęku.
Wszystkiego dobrego i proszę dbać o siebie.
Pozdrawiam,
Anita Kubacka
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna - 180 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.