Witam Mam problem z moja dziewczyna jesteśmy razem już parę miesięcy i na początku się kłóciliśmy o

2 odpowiedzi
Witam
Mam problem z moja dziewczyna jesteśmy razem już parę miesięcy i na początku się kłóciliśmy o jakieś głupoty ale potem przestaliśmy i naprawdę było bardzo fajnie dużo rozmawialiśmy, śmialiśmy się i było super. Jednak ostatnio się pokłóciliśmy ale wyjaśniliśmy to sobie lecz po tej kłótni jest dziwnie, oboje jesteśmy do siebie zniechęceni i wiem że ona też bo mi to powiedziała. I problem tkwi w tym że chciałbym znowu się do niej zachęcić ale nie wiem jak. Ciężko mi się z nią rozmawia i jest tak dziwnie. Czy jest na to jakaś rada ?
Dzień dobry, rozumiem, że może być to dla Pana ciężka sytuacja. Jestem daleka od doradzania, ponieważ to co Panu doradzę ze swojego doświadczenia może się do końca nie sprawdzić w Pana przypadku. Polecam sesje terapeutyczne, podczas których może Pan nazwać to co trudne lub nienazwane, aby podejmować odpowiedzialne decyzje i lepiej żyć.

Witam, z Pana wypowiedzi wynika, że poszukuje Pan rady co zrobić w danej sytuacji, tymczasem terapeuci rzadko kiedy udzielają rad, wszelkie odpowiedzi można jednak wypracować sobie wspólnie z terapeutą w procesie terapeutycznym po dokładnym przeanalizowaniu problemu. Polecam skontaktować się ze specjalistą. Pozdrawiam serdecznie Magdalena.