Witam, Mam problem z okropnym bólem zęba. Po około 2 lat pomyślnym leczeniu kanałowym okropnie boli

1 odpowiedzi
Witam,
Mam problem z okropnym bólem zęba. Po około 2 lat pomyślnym leczeniu kanałowym okropnie boli mi ząb, na który nie pomagają leki(ketonal antidol). Byłem na wizycie u mojego stomatologa, zrobił rtg rozwiercil zdezynfekował i wypełnił od nowa. Stwierdził ze bakterie może jeszcze działają. Dostałem zapisany antybiotyk na 6dni, ból zęba jest coraz mocniejszy rozlewa się na pobliskie.
Co może mi pomoc, kiedy mogę liczyć na ulgę?
Niestety w Pańskiej sytuacji bez pełnej diagnostyki nikt nie będzie w stanie Panu pomóc. Być może jakiś kanał nie został znaleziony i oczyszczony. Bardzo rzadko zdarza się żeby ząb był prawidłowo przeleczony kanałowo, a mimo to cały czas bolał. Jest również możliwość, że dolegliwości wywołuje inny ząb, a ból po prostu promieniuje.
Na pewno warto poszerzyć diagnostykę o zdjęcie CBCT.
Sugeruję wizytę: Konsultacja stomatologiczna - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.