Witam . Mam pytanie . 10 stycznia miałam zabieg usunięcia przegrody na macicy tego dnia wzięłam te

1 odpowiedzi
Witam . Mam pytanie .
10 stycznia miałam zabieg usunięcia przegrody na macicy tego dnia wzięłam też ostatnią tabletkę antykoncepcyjną.
Kilka dni wcześniej zdarzyło mi sie raz nie wziasc tabletki , tego dnia współżyłam z partnerem.
11 stycznia dostalam krwawienie (nie wiem czy to było z odstawienia tabletek czy , po zabiegu) . Krwawienie bylo 3 dniowe na końcu pojawiła się domieszka brunatnego koloru. Czy mogło to być krwawienie implantacyjne?
Czasami bolą mnie piersi , jak cos zjem to mi nie dobrze , poza tym nie mam żadnych objawów. Testy ciążowe wychodzą pozytywne ale po czasie .
Czy mogło dojść do zapłodnienia? Jestem po ciąży pozamacicznej z usuwanym jajowodem . Na usg wszystko po zabiegu dobrze się goi ale pojawiło sie endometrium prawidłowej wielkości. Co to oznacza? Czy doszło do zapłodnienia? Do dzis 09.02 nie mam okresu
Proszę zrobić Beta-HCG ilościowo z krwi + USG TV. Jesli testy ciązowe dodatnie należy wykluczyć ciążę pozamaciczną