Witam mam pytanie do kardiologa Mam nerwicę lękowa miałam leki przez jakiś czas się od 8mc je odst

1 odpowiedzi
Witam mam pytanie do kardiologa
Mam nerwicę lękowa miałam leki przez jakiś czas się od 8mc je odstawiłam bo chciałam sobie z tym poradzić sama . Miałam też długo nie leczona tarczycę bo wg lekarza 3.8 to dobry wynik teraz miałam 4.20 i dostałam letrox 25 mg . Fakt wszystkim się przejmuje 8 mc temu umarł mi tata i już kompletmnie mnie to wybiło z życia . Ostatnio kupiłam zegarek który mierzy puls i on czasem pokazuje pusl 88-105 ( po większym wysiłku ćwiczenia 115)
Ciśnienie mam max do 130/86 +/- (2 oczka w tą lub w tą) puls przy takim ciśnieniu mam 99/101 (też +/- 2 oczka w tą lub w tą)
Dodam że prowadzę raczej aktywny tryb życia
Mam trochę stresów w życiu
Ogólnie nie czuje się źle
Czy mam się martwić
Ciśnieniem
Pulsem
Z tego co pamiętam to raczej miałam niskie ciśnienie
ProsE o porade
Sugeruję zgłosić się do kardiologa osobiście. Na podstawie przedstawionych danych bardzo trudno sensowną poradę. Kardiolog musi z Panią porozmawiać, następnie zbada Panią. Zazwyczaj wykonuje EKG oraz USG serca. Na tej podstawie będzie mógł wydać opinię.
Z poważaniem. Konrad Kaaz