Witam,mam pytanie odebrałam wyniki dotyczące tarczycy oraz morfologia.Wyniki TSH, FT3 , FT4 w normie

2 odpowiedzi
Odebrałam wyniki dotyczące tarczycy oraz morfologia.Wyniki TSH, FT3 , FT4 w normie natomiast ANTY TG 496( dużo podwyższone), ANTY TPO 346 ( dużo podwyższone). Morfologia z rozmazem wszystko w normie OB 9, CRP 0,08. Co to oznacza ?? Bardzo się martwię.
Witam. Przedstawione przez Panią wyniki świadczą o autoimmunologicznej chorobie tarczycy. Dobrze byłoby spotkać się z endokrynologiem.

Podane przez Panią wyniki badań wskazują na AZT (autoimmunologiczne zapalenie tarczycy) w okresie eutyreozy, czyli wyrównanej czynności hormonalnej tarczycy. Dodatkowo warto zrobić badanie USG tarczycy, które pokaże, czy nie ma w gruczole zmian ogniskowych.
Sugeruję wizytę: Konsultacja endokrynologiczna (pierwsza wizyta) + usg - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.