Witam. Mam pytanie ponieważ, zrobiłam 3 testy ciążowe i wyszły pozytywne, brak miesiączki (zawsze by

1 odpowiedzi
Mam pytanie ponieważ, zrobiłam 3 testy ciążowe i wyszły pozytywne, brak miesiączki (zawsze była regularna). Podejrzewam ciążę oraz przypuszczalnie do zapłodnienia doszło ok 3 tyg temu. Byłam u ginekologa jednak nic nie zobaczył poza powiększonym endometrium. Zalecono zrobić betaHCG mój wynik to 53,98mlU/ml. Czy ten wynik wskazuje na wczesną ciążę???. W laboratorium w którym było wykonywane badanie 'widełki' prezentują się tak (kobiety nie bedace w ciązy wynik mniejszy od 5,0 ,większy lub mniejszy od 25 powtorka wynikow) 1-10 tydz 202 do 231000 , 11-15 tydz 22536 do 234000 itd. W internecie wygląda to inaczej i idąc ich tokiem to powinnam być w 3 tyg ciąży i to by się pokrywalo.
Tak, to ciąża:) Proszę wybrać się na wizytę Pani lekarz na pewno Panią dalej pokieruje:)