Witam. Mężczyzna 36 lat. Utrzymujący się ból w podbrzuszu nad lewą pachwiną. USG brzucha wykazało st

1 odpowiedzi
Witam. Mężczyzna 36 lat. Utrzymujący się ból w podbrzuszu nad lewą pachwiną. USG brzucha wykazało stłuszczenie wątroby. Badanie laboratoryjne utrzymują się w normie, w tym takie badania jak: morfologia krwi (zwiekszone mono% 13.3), ob, alt, ast, ggstp, kreatynina, mocznik, kwas moczowy, mocz badania ogolne, CRP 0.37, cholesterol calk 177, cholesterol HDL 42, cholesterol LDL 94, non-HDL 135, teigricerydy 204, glukoza 96, tsh 1.350, ft3 3.26, ft4 0.93, psa 0.789.
Wcześniej odczuwałem delikatny dyskomfort, usisk w całym podbrzuszu. Obecnie jest to bardziej punktowy, stały, w podbrzuszu nad lewą pachwiną. Prosze o porady co to moze byc i jakie badania wykonać.
Dzień dobry,
za mało informacji, nie da się postawić diagnozy. Niepokoi poziom TG.
z poważaniem,
Piotr Matysik
Sugeruję wizytę: Konsultacja telefoniczna - internista - 140 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.