Witam. Moj Mąż boryka się z problemem. Zaczęło się jakiś rok temu.. ochota na współzycie byla, a za

2 odpowiedzi
Moj Mąż boryka się z problemem. Zaczęło się jakiś rok temu.. ochota na współzycie byla, a za nic w swiecie nie mogl 'go' postawic, przy tym rowniez zaczelo sie nocne wstawanie do toalety na siku. Wizyta u urologa, wstepnie stwierdzone zapalenie prostaty. Przepisany XYVELAM na 2 tyg kurację. Pomoglo na jakis miesiac. Po tym czasie problem powrocil. Kolejna wizyta u lekarza, tym razem postawilismy na urologa/seksuologa. Wykonany szereg badań hormonalnych, marker na prostate, morfologia, cholersterol itp. Wszystkie wyniki w normie, a problem dalej jest. Lekarz stwierdzil problem w glowie i przepisal jakies leki na nocne wstawanie do toalety.
Po kilku msc kolejny raz pojawia sie ten sam problem.. ochota na seks jest ogromna, a on stanac nie chce.. mąż mowi, ze ma wrazenie, jakby mial przyczepione jakies cialo obce, bo nie moze dopompowac cisnienia krwi.. pomocy.. co robic? Gdzie sie udac?
Moj Mąż juz podupada psychicznie, bo chce, a nie moze..
Proponuję ponownie udać się do urologa celem wykluczeni przewlekłego zapalenia stercza oraz konsultacji w kierunku przewlekłego zespołu bólowego miednicy, o punkcie wyjścia ze stercza. Niestety taki chronic pelvic pain syndrome często zdarza się po zapaleniu prostaty. Leczenie jest długotrwałe, kosztowne oraz często nieskuteczne. Jedną z form leczenia CPP jest akupunktura

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
Zaburzenia erekcji dotykają ogromną ilość mężczyzn. Wśród przyczyn u mężczyzn w wieku 18-35 lat dominuje podłoże psychiczne i tutaj pacjent jest kierowany do seksuologa. U starszych osób częściej mamy do czynienia z przyczynami organicznymi, wówczas leczenie prowadzi urolog. Podstawowymi testami na początku diagnostyki jest oznaczenie porannego testosteronu, lipidogramu i glukozy na czczo. Nieraz wskazane jest także oznaczenie testosteronu wolnego, prolaktyny, LH,FSH, estradiolu bądź także innych wysokospecjalistycznych testów. Wprowadzenie do leczenia doustnych inhibitorów fosfodiesterazy zrewolucjonizowało leczenie zaburzeń erekcji. Są także inne metody leczenia tj. pompka próżniowa, iniekcje. Ostateczną linią terapii, gdy mniej inwazyjne metody zawiodą, jest wszczepienie implantu ciał jamistych co wiąże się z ponad 98% zadowolenia pacjentów którzy na powrót mogą cieszyć się życiem seksualnym.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.