Witam. Mój partner(spotykamy się od 3 lat) notorycznie zdradza mnie z prostytutkami Nie mieszkamy ra

2 odpowiedzi
Witam. Mój partner(spotykamy się od 3 lat) notorycznie zdradza mnie z prostytutkami Nie mieszkamy razem. Mam 33 lata, zas on 53. Raz już go przez to zostawilam, błędem był powrót. Coś się we mnie zmieniło, wiem że mnie zdradza, okłamuje i wcale mu o tym nie mówię, nie chce poruszać tego tematu ze względu na ogromny lęk przed tym że mogę go stracić. Wcześniej wierność była dla mnie mega ważna i nawet 1 razowa zdrada była niewybaczalna a teraz sama nie wiem co robię. To się ciągnie dłuższy czas. Zaczynam źle się czuć(ogólnie choruję na depresję i leczę się), jednak zauważam ostatnio symptomy, których wczesniej nie miałam, bóle głowy, nudności, odrobinę rozregulowany sen i apetyt, koszmary, problemy z koncentracją. Mam chyba jakąś traumę związaną z byciem zdradzaną, z jednej strony sama myślę o nim że jest okropnyn człowiekiem a z drugiej jakby wypieram z siebie to co robił byleby był. Czy to jakieś uzależnienie od miłości? Czuje się zagubiona i zaburzona emocjonalnie, wydawało mi się ze panowałam nad wszystkim i poodziłam się na spotkania z nim wiedząc co robi i sama zaczęłam traktować to jako otwarty związek. Ale są momenty że uderza to we mnie ze zdwojoną siłą i boli okrutnie bo nie tego chciałam. Zaczynam obawiać się ze utknelam w bardzo toksycznej relacji, która zaczęła powodować we mnie jakieś zaburzenia. Czy mam rację?
Droga Pani, faktycznie Pani związek wydaje się mieć wiele cech toksycznej relacji, zmusza się Pani do akceptacji rzeczy i sytuacji, których Pani wewnętrznie nie akceptuje. Faktem jest, że być może jest Pani na, niestety, prostej drodze do różnorodnych problemów emocjonalnych. Proszę pomyśleć nim to się stanie o terapii. Pozdrawiam serdecznie.

Witam,
rzeczywiście tkwi Pani w bardzo toksycznej i szkodliwej dla Pani relacji. To może powodować coraz gorsze samopoczucie a nawet pojawienie się bardzo niepokojących objawów. Terapeuta może Pani pomóc przede wszystkim w zrozumieniu siebie, co powoduje, że mimo tego całego koszmaru tkwi Pani przy boku tak toksycznego mężczyzny.
Życzę Pani wewnętrznej wolności, odzyskania decyzyjności i wewnętrznego spokoju. Pozdrawiam serdecznie Magdalena.