Witam Mój problem polega na (moim zdaniem) dewiacjach męża. Od zawsze pryzlapywalam go na masturbac

1 odpowiedzi
Witam
Mój problem polega na (moim zdaniem) dewiacjach męża. Od zawsze pryzlapywalam go na masturbacji. Jeszcze orzed urodzeniem naszyvh dzieci. Pozniej gdy maz wyjechał za granicę i spotykalismy sie kilka razy w roku zanim moglismybprzeniesc sie do niego, maz kupowal sobie sztuczne pochwy. Innym razem będąc w odwiedzinach u niego odkrylam, ze kupil tez gumowa lalke. A wlasciwie piersi, brzuch i dwie dziury. Probowal wmowic mi, ze chcial to przemycic dla nas.jest to dla mnie absurdalne wyjasnienie bo mialabym lezec obok podczas gdy on by robil swoje z tym czyms? Potem zrozumial jak to zabrzmialo i stwierdizl, ze to jednak dla niego bo czuje sie smaotny. Bo nie jestem juz szczupła, bo tez mu sie nalezy cos od zycia a ja jestem nudna w lozku.zarowno przebieranki, odgrywanie scen, seks oralny z ktorego jets bardzo zadowolony, spowszednialy mu i chce wiecej. Przecież to nie zdrada i moglabym isc z duchem czasu... Po tej sytuacji chcialam rozwodu. Ale nie jako szantaz tylko stwierdizlam, ze skoro posuwa sie do takich rzeczy bo ja mu w lozku nie wystarczam i nagle olazuje sie, ze to nudy a moje cialo juz nie jets takie jak bylo to zdrowiej dla niego, bedzie znalezc partnerkę odpowiadajaca wizualnie oraz lubiącą moze zabawki takoe, moze wspolne ogladnaie porno. To byla przemyślana decyzja. Jednka mąż przepraszal, ze moze faktycnzie glupio to wyglada jak sie na tym zastanowic, ze nie potrzebuje nikogo innego. A potem jeszcze pomimo zabezpieczen okazalo sie, se zaszlam w ciaze. Temat lalki odszedl na bok, chcial nbysmy o tym zapomnieli. Wiem, ze pozniej znow zkaupil meski masturbator w postaci pochwy, oraz bielizne, ktora wczesniej kupil tez dla tej lalki i podejrzewam, ze korzystal z niej podczas mojej nieobecnoci. Ale ja bylam w Polsce on z agrnaica, ja w ciazy a orzez pandemie widzielismy sie 2 razy jeszcze tylko. Wiec nie drazylam tematu. Pomyslalam, ze przestanie z tego korzystac gdy zamieszkamy z mezem. Odwiedzil nas gdy dziecko mialo 2 miesiace. Cos pokazywal mi w teleofnie i przypadkiem nie zamknal opcji notatek. Widzialam przez te sekundy zdjecie nagiej dziewczyny, z zakryta pixelami twarzą i numer telefonu.
Gdy zasnal, weszlam w te notatke. Byky tam ogloszenia prostytutek w poblizu, przyjmujacych w godiznach od 10 do 15 w swoim domu.
A tgeo dnia wyplacal pieniadze z mojej karty i mowil, ze na dzien nastepny jedzie zalatwic kilka spraw na 10,wroci ok 14.
Polaczylam kropki. Obudzilam go. Oryzsiegal na zycie dzieci, ze nie zmaierzal isc na prostytutki a to tylko zdjecia, fantazje. Bo ja tak nie wygladam. Znowu zrzucanie winy na mnie sprawilo, ze nie chcialam tkwic w takiej relacji. Ale nalegal, przepraszal, przydiegal ze nie zdradzil i nie zmaierzal. Kilka miesiecy potem udało sie ogarnac wszytskie sorawy mieszknaiowe i mogłam z dziecmi przeprowadzic sie do meza. Przwpraciwalam w sobie te tematy, oczywiscie obwiniajac siebie. Bo mimo wszelkich staran nie spalniam jego potrzeb byc moze? Nie wiem. Tak czy siak mieskzmay razem. Od. 2 mieisecy i ktos przekazal mu paczke z Polslki, zamowil cos na allegro.wydalo sie to orzez przypadek pryz mnie i widzialam tę konsternacje. Zapytalam 2 dninpozniej, co kupił. Uniknal odpowiedzi, a pozniej znowu to samo i rzucil tylko :a takie tam potem ci pokaze.
Zblizala sie nasza rocznica slubu, poszlam do jego biura zostawic mu drobny upominek i liscik, z zachęta i zapowiedzią goracej nocy, kolejnego dnia. Gdy wychodziłam m9ja uwage przykula torba, ktorwj miejsce jest zawsze w salonie. W srodku byla sztuczna pochwa. To to bylo w tej paczce. Zawolalam meza, oznajmil, ze jestem nudziara. Ze nie nie wolno mu miec. Ja mma wibrator a on nie moze nic. Byl agresywny i krzyczal. Najleosze jets to, ze mial. Wibrator, kupiony z jego wiedza i namowa, by radzic sobie kiedy byl za granica. Ale nie potrafie sie w ten sposob zaspokajac, dla mnie to męczarnia. Mowilam mu o tym i sprzet dawno wyladowal w smieciach. Oboje smialismy sie z tego, ze tylko moj mąż spelnia mnie w lozku, zadne zabawki go nie zastapia. A teraz wraca do tego biorac za argument obrony, co jest absurdem przecież. Jest wsciekly, ze znowu jego takemnica wyszla. Na jaw. I w tym przypadku probowal wmowic mi, ze kupil yo dla nas. Ponieważ od dawna nie jestem w stanie doprowadzic go oralnie do orgazmu, moglibysmy wowczas uzyc tego i,, doszedl by"w 60 sekund. Poczulam sie upokorozna, zrozumialam, ze on ma problem. Nawet w pracy sciaga min 10 filmow porno. W domu czasem potrafil udajac, ze pracuje przy lomputerze, pobrac ich ok 50. Podczas gdy ja i cirka bylysmy za sciana a on sciemnial, ze jest zajety. Prosze o porade, poniewaz uwazam, ze to zakrawa o uzalenienie i dewiacje, dlon przez te 10 lat mu juz znudizla sie i potrzebna mu jest sztuczna pochwa. A co będzie dalej? Dziewczyny na filmikach wygladaja jak licealistki, czesto oenwie tez nimi sa. Chcialabym aby zapoznal sie z opinia seksuologa, dla swojego dobra i mojego spokoju, bo probuje wmowic mi, ze jestem glupia, wyolbrzymiamie jestem tolerancyjna. Przeciez o urozmaiceniach w lozku sie rozmawia, gdy ja cos proponuje on tylko mowi spoko ale na tym koniec. Mma wrazenie, ze to nic specjalnego dla niego,chce wiecej. A ja mie toleruje szrucznej waginy (anientez obcej kobiety gdyby zechcial) w naszym łóżku. Czy ktos z Panstwa psychologów moze podpowiedziec mi, czy mam Sie niepokoic faktycznie i dazyc od wizyty u seksuologa czy sama jestem,, szalona"bo juz trace czasem wiare w swoje odczucia.. Prosze o pomoc.
Nie jest Pani szalona i proszę pamiętać, że zawsze ma Pani prawo do odczuwania niepokoju a każda odczuwana emocja zawsze nam coś mówi. Zachęcam do udania się wraz z mężem do psychologa seksuologa, który będzie w stanie pomóc Państwu w wykryciu w czym realnie leży problem. Bez takiej wizyty ciężko jest stwierdzić co dzieje się w Państwa małżeństwie oraz w czym właściwie leży problem w przypadku Pani męża. Z pewnością z Pani opisu można wywnioskować, że przedstawione obawy mogą nie być bezpodstawne. To jednak można stwierdzić dopiero w trakcie wizyty u specjalisty.