Witam, Mój problem polega na tym, iż staram się z partnerem o dziecko od dwóch miesięcy. Mam dług

1 odpowiedzi
Mój problem polega na tym, iż staram się z partnerem o dziecko od dwóch miesięcy.
Mam długie cykle, ok 35dni, czasem dłużej, ale nie miałam nigdy raczej problemów z miesiaczkowaniem, typowe, jak większość kobiet.
30.12.18 miałam dostać okres, nie pojawiała się, lecz nie przejęłam się zbytnio, gdyż moje cykle lubią się o parę dni wahać.
Jednakże 4.01 dostałam lekkiego plamienia, mogłabym to nawet nazwać podbarwiony krwią śluz. Byłam pewna, że to implantacja zarodka, w dodatku jestem senna, czasem pobolewa mnie podbrzusze, plecy i często mam mdłości i zawroty głowy. Zaczęły mnie boleć piersi, dopiero wczoraj, 11.01. W tym dniu(11.01) zrobiłam również badanie krwi beta hcg, będąc pewna, że to ciąża, jednak wynik wyszedł ujemny, 0,100.
W mojej rodzinie raczej nie było z tym problemów, moja Mama urodziła 5 dzieci, Ojciec liczne rodzeństwo, więc genetyka w grę nie wchodzi.
Moja siostra ma PCOS, hashimoto i gdyby nie to, nie martwilabym się tym aż tak, ale w tej sytuacji zaczynam panikowac. Mogłabym prosić o radę co może być przyczyną?
Dodam, że mam 22 lata.
Czekam na szybką odpowiedź :)
Bez uprzedniego badania i poszerzenia diagnostyki o ewentualne dalsze badania laboratoryjne może być trudno określić przyczynę Pani dolegliwości, ani tym bardziej podejrzewać jakiekolwiek problemy z płodnością.
Zachęcam do rutynowej diagnostyki z uwzględnieniem nieregularności Pani rytmu miesiączkowania.
Sugeruję wizytę: Konsultacja ginekologiczna + usg - 250 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.