Witam, na początku infekcji pojawił się u mnie ból przy sikaniu i pęcherzyki pod żołędziem na naplet

1 odpowiedzi
Witam, na początku infekcji pojawił się u mnie ból przy sikaniu i pęcherzyki pod żołędziem na napletku(poprzedzone pieczeniem i świądem), towarzyszyła mi również opuchlizny lewej pachwiny(węzły chłonne), po tygodniu pęcherze pękły i powstało owrzodzenie, ból przy sikaniu ustąpił na parę dni po czym przerodził się w pieczenie. Towarzyszy mi również kropelkowe nietrzymanie moczu, podczas kładzenia się do łóżka, szczególnie wieczorem, w niektóre noce ( nie wszystkie ) moc ulewa się z cewki, czuje jakby mocz w niej zalegał, poza tym nadal mam lekko powiększone węzły chłonne w lewej pachwinie i pod lewym kolanem najprawdopodobniej również, ponieważ odczuwam tam ból od 3 dni, noc przed pojawieniem się bólu pod kolanem była poprzedzona nocą w której oddałem mocz 5 razy w przeciągu 2 godzin ( za każdym razem podobną, standardową ilość moczu), owrzodzenie po pęcherzach utrzymuje się pod żołędziem cały czas, plus pojawił się jeden pęcherz na skórze prąciu. Do tej pory brałem: Xyvalem, flucofast, hascovir, krem triderm i locoid. Choroba zaczęła się po stosunku seksualnym przy którym miałem podrażnioną skórę prącia na samym dole (krwiak, czerwona skóra, przypominająca zakrwawienie ale nie było krwi). Co to może być? I jakie wyniki powinienem zrobić ?
Witam.

Należy wykluczyć wszystkie choroby przenoszone drogą płciową (zwłaszcza wrzód miękki, kiłę i opryszczkę płciową).

Pozdrawiam.
Paweł Wołyniec