Witam niedawno miałem operacje na zwężenie moczowodu miedniczkowego założono mi cewnik JJ , po nieca

1 odpowiedzi
Niedawno miałem operacje na zwężenie moczowodu miedniczkowego założono mi cewnik JJ , po niecałym tygodniu zrobił się zator wrocilem na sor z niesamowitym bólem nerki na oddziale założono mi nefrostomie która miałem mieć do lutego , jednak przez przypadek wyrwałem ją sobie i znowu trafiłem na sor z tamtąd odesłali mnie do domu powiedzieli ze może już tego nie potrzebuje i będzie dobrze na drugi dzień trafiłem znowu na sor i na oddział gdzie lekarz stwierdził ze może to przez cewnik JJ wiec usuniemy go , zabieg się nie udał ponieważ szwy się nie rozpuściły wiec lekarz zdecydował się na uspanie na drugi dzień dowiedziałem się ze nie udało się go usunąć i założono mi drugi cewnik żeby mocz mógł swobodnie spływać wypisano mnie ze szpitala i zapisano levoxa 500 2x na dobę ketonal 100
Nospe forte i furagin
Jestem tydzień po zabiegu i dziś widziałem malutkie skrzepy i lekko zabarwiony mocz przez pierwsze kilka kropel , potem jest albo przezroczysty albo bardzo żółty można powiedzieć ze złoty i to bardzo
Po antybiotyku bolał mnie lekko brzuch i miałem uczucie jakbym chciał wymiotować ale to tylko chwilami i trochę , postanowiłem brać jedna tabletkę na dobę po tygodniu odstawić ketonal
Czy mam powody by się martwić ? Czy mogę normalnie uprawiać współżycie ? I czy można spożywać alkohol powiedzmy po 2 -3 tygodniach po zabiegu po odstawieniu wszystkich leków
Jestem 19 latkiem bez innych chorób
Sugeruję porozmawiać z lekarzem, który brał udział w Pana leczeniu. Prawdopodobnie błędnie opisał Pan swoją historię