Witam. Niedawno zdiagnozowano u mnie chorobę Leśniewskiego - Crohna. Chciałabym uzyskać dostęp do ap

2 odpowiedzi
Witam. Niedawno zdiagnozowano u mnie chorobę Leśniewskiego - Crohna. Chciałabym uzyskać dostęp do aplikacji Modulife, żeby pogłębić wiedzę
na temat diety a w później zacząć ją stosować (oczywiście pod okiem lekarza będącego ekspertem w tej dziedzinie. Jak wygląda procedura związana z uzyskaniem takiego dostępu? Czy żeby go otrzymać muszę spełniać jakieś wymogi? Dostarczyć lekarzowi jakieś konkretne wyniki badań?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam
Dzień dobry, z programu ModuLife można korzystać wyłącznie pod kontrolą lekarza, który jest przeszkolony do bycia Ekspertem ModuLife. Przedstawia on szczegóły dołączenia do programu i udziela do niego dostępu.

Ekspertów ModuLife można wyszukać na stronie:
mymodulife.com/find-a-provider/

W celu uzyskania dostępu do aplikacji Modulife, zalecamy skonsultowanie się z Twoim lekarzem prowadzącym, który zajmuje się leczeniem choroby Leśniewskiego-Crohna. Twój lekarz może być w stanie udzielić Ci informacji na temat procedury uzyskania dostępu do tej aplikacji, jak również pomóc Ci w dostarczeniu niezbędnych dokumentów czy wyników badań, jeśli są one wymagane.

W niektórych przypadkach, aplikacje takie jak Modulife mogą wymagać od pacjenta pewnych informacji medycznych, takich jak wyniki badań czy diagnozy, aby dostosować program do indywidualnych potrzeb i warunków zdrowotnych. Jednak szczegóły dotyczące procedury uzyskania dostępu do aplikacji mogą być różne i najlepiej jest skonsultować się bezpośrednio z Twoim lekarzem lub dostawcą aplikacji, aby uzyskać dokładne informacje na ten temat.

Pamiętaj, że korzystanie z takich aplikacji powinno być uzupełnieniem leczenia prowadzonego przez specjalistów medycznych, a nie jego zastępstwem. Ważne jest również, abyś regularnie raportowała swoje postępy i reakcje organizmu na zmiany w diecie czy stylu życia swojemu lekarzowi. Pozwoli to na dostosowanie planu leczenia do Twoich indywidualnych potrzeb i warunków zdrowotnych.