Witam od jakiegoś czasu boli mnie po wysiłku kolano po wewnętrznej stronie na wysokości guzowatości

3 odpowiedzi
Od jakiegoś czasu boli mnie po wysiłku kolano po wewnętrznej stronie na wysokości guzowatości piszczeli i pachwina ale gdy odpocznę dzień wszytko jest okej co to może być?
Objawy mogą wskazywać na przeciążenie przywodzicieli lub mięśnia krawieckiego. Trzeba znaleźć przyczynę owego stanu rzeczy. Proponuje badanie całego ciała u wykwalifikowanego fizjoterapeuty.

Witam. Opisywane objawy mogą świadczyć o nadmiernym napięciu grupy mięśni przywodzicieli lub głowy przyśrodkowej mięśnia czworogłowego lecz niekoniecznie. Polecam wizytę u fizjoterapeuty i dokładne badanie. Pozdrawiam i zapraszam do gabinetu MTS Struzik
Witam,
warto wykonać dynamicznie badanie USG okolicy stawu kolanowego. Badniu należy również poddać stabilność stawów.
Przyczyn może być kilka -musielibyśmy się umówić na spotkanie w naszej Przychodni.
Pozdrawiam
Wojciech Szulborski
Sugeruję wizytę: Konsultacja fizjoterapeutyczna + usg - 180 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.