Witam! Od kilku tygodni stalam się bardzo nerwowa,krzyczę bez powodu,najdrobniejszy błąd dzieci spra

4 odpowiedzi
Od kilku tygodni stalam się bardzo nerwowa,krzyczę bez powodu,najdrobniejszy błąd dzieci sprawia że się wydzieram. Później jest mi z tym ciężko i płacze. Nie brałam nic na uspokojenie. Co mam zrobić?bo już sama ze sobą nie wytrzymuje...
Droga Pani, dla mnie to brzmi zwyczajne przemęczenie, natłok obowiązków, rutyna. Po Pani stronie jest umiejętność wypoczynku lub jej nabycie. Znalezienie czasu dla siebie, naładowanie baterii. Jeśli okaże się to bardziej skomplikowane polecam kilka konsultacji psychologicznych i przyjrzenie się temu. Trzymam kciuki i pozdrawiam!
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Witam, jeśli wyniki będą prawidłowe a na początek sprawdziłabym tarczycę np.TSH to może warto wypróbować trening autogenny Schultza który jest szeroko stosowany w relaksacji. Pozwala on na kontakt z ciałem i emocjami. Jest prosty na tyle, by mógł go wykonać każdy, choćby w domu, chodzi tylko o to, aby się w odpowiedni sposób odprężyć… Metoda przynosi wymierne efekty, i to potwierdzone naukowo. Może to pomoże a z drugiej strony warto przyjrzeć się sytuacjom które wywołują w Pani ten stres i mechanizmom funkcjonowania w stresie które Pani stosuje. Pozdrawiam
Jolanta Suchłabowicz
Witam, to moga byc objawy depresji-wyczerpanie sie zasobow osobistych. Polecam konsultacje internistyczna/endokrynologiczna, by ocenic stan funkcjonowania taczycy i nadnerczy, oraz by dobrac odpowiednia suplementacje: witaminy/mikroelementy, (potas, magnez, wapn, wit.D3)+konsultacja psychologiczna. Byc moze konsultacja ginekologiczna - diagnoza procesu premenopauzalnego, (wystepuje takze u mlodych kobiet). Ma Pani nie zrealizowane potrzeby wlasne-stad agresja-nalezy to omowic z psychologiem.
Zachęcam do wykonania podstawowych badań z krwi plus TSH, FT3 i FT4. W przypadku gdyby dolegliwości i wahania nastroju nie ustępowały zachęcam również do skorzystania ze wsparcia specjalisty w miejscu zamieszkania. Czasami miewamy gorszy czas, warto wtedy zadbać o siebie szczególnie. Pozdrawiam