Witam, od lat borykam się z problemem bólu głowy. Początkowo były to typowe migreny z aurą i wymiota

2 odpowiedzi
Witam, od lat borykam się z problemem bólu głowy. Początkowo były to typowe migreny z aurą i wymiotami. Mialam robione badania rezonansu na ktorym wyszlo ze mam kifoze 2 kręgów szyjnych i podobno nie dało się juz tego leczyć ze względu na wiek( na tamtą chwile 26 lat). Doatalam wtedy divascan i mieszankę robiona na tecepte do stosowania na bol. Typowe leki na migrene zle na mnie działają, szybkie bicie serce, ciezko zlapac oddech. Ta kurcja efektów nie przynosila, u kolejnego neurologa dostalam funaryzyne. Stosowalam ja rok moze dłużej. Po tym czasie zaczelam czuc się jeszcze gorzej. Pojawilo sie u mnie nadcisnienie i arytmia serca. Bole glowy trwaly czasami nawet 2 tygodnie. Pojawily sie tez stany lękowe i depresyjne. Psychiatra stwierdził nerwicę lękowa z depresją. Dostałam citaxin, lek bralam 2 lata i czułam się lepiej, bole głowy występowały znacznie rzadziej. 1 czerwca tego roku odstawiłam citaxin a z nerwicą postanowiłam walczyc psychoterapia. Na tą chwilę bole glowy trwaja prawie bez przerw, pojawia się bol zwykle po przebudzeniu u nasady glowy lub za uchem z prawej strony głowy i jakby za okiem. Jestem juz na skraju wyczerpania, bol odbiera mi radość życia, a wlaciwie to wogole życie. W międzyczasie probowalam tez akupunktury i bylam u bioenergoterapeuty. Gdzie powinnnam aie udać, jakie powinnam zrobić badania?
Dzień dobry- z Pani wypowiedzi wynika, że ma Pani nieleczoną migrenę. Obecnie istnieje wiele nowoczesnych, skutecznych metod, ponieważ znana jest przyczyna tej choroby. Prawdopodobnie na typowy ból migrenowe nałożyły się bóle polekowe. Można stosując prawidłowo dobraną terapię znacznie zredukować liczbę napadów bólowych.
Sugeruję wizytę: Konsultacja neurologiczna - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Uważam ze u Pani jest migrena i zaburzenia lekowi depresyjne Ponieważ największa poprawę miała Pani po lekach od psychiatry to wróciłabym do tych leków oraz kontynuowała psychoterapię Z badań zawsze w migrenie należy chociaż raz wykonać rezonans magnetyczny głowy z kontrastem Jeśli mieszka Pani w Łodzi lub okolicach to zapraszam