Witam! Od około 5-ciu lat musze wstawać każdej nocy do toalety aby sie wysikac tak 2,3 razy, mam 49

1 odpowiedzi
Witam!
Od około 5-ciu lat musze wstawać każdej nocy do toalety aby sie wysikac tak 2,3 razy, mam 49lat,bylem wiele razy u urologa ,bralem rożne leki ale nic nie pomagało,ostatnio brałem Omnic 0,4 przez około 5 miesięcy i jak by ten lek troszeczkę pomogł.
W ciagu dnia jest ok ale w nocy jest to bardzo uciążliwe,teraz dodatkowo od roku czasu mam nocne erekcje które sie utrzymują prawie cala noc,ustaja tylko na chwile po odaniu moczu,znieniam pozycje snu na rozne sposoby ale erekcja ustaje tylko na chwile i powraca znowu.
Jaka moze byc tego przyczyna,gdzie musze sie udać do jakiego specjalisty?
Ze względu na wstawanie w nocy, należy na początek ograniczyć spożycie płynów po godzinie 18.00. Nie pić w nocy.
Ze względu na długotrwałe i nawracające sugeruję skontaktować się a andrologiem w warszawie: Paweł Jędrzejczyk