Witam Od okolo roku choruje na nanwracajace ZUM (w tym odmienniczkowe), do tego w przeszlosci byl

1 odpowiedzi
Od okolo roku choruje na nanwracajace ZUM (w tym odmienniczkowe), do tego w przeszlosci byla kamica z zwiazku z czym zlecono mi rozne badania.

W urografii wyszlo mi schorzenie ruchomych nerek, w scyntygrafii zwezenie moczowodow lewej nerki.

Przy wysilku lub dlugim siedzeniu mam kolki przy lewej stronie.

Obecnie mam sie Dobrze ale lekarz chce zalozyc cewnik DJ. Czy taka procedura jest dla mnie dobra?

Mam rowniez zaplanowana operacje podwyzszania nerki wiec moze udaloby Sie Bez tego cewnika?

Pozdrawiam
nie uzyska Pani odpowiedzi na t pytanie online. Sugeruję porozmawiać ze swoim urologiem