Od roku u mnie i u byłego partnera dużo się wydarzyło, rozstania powroty. Mamy dziecko syn ma

2 odpowiedzi
Od roku u mnie i u byłego partnera dużo się wydarzyło, rozstania powroty. Mamy dziecko syn ma półtorej roku. Mamy za sobą sprawę w sądzie, na początku miałam satysfakcję, a jednak dalej o nim myśle ze może jeszcze się ułoży. Nie wiem co robić, nie wiem czy to myślenie ze względu na to ze mamy razem dziecko. Wszystkich innych odrzucam. Czuje się jakbym czekała tylko na niego.
Szanowna Pani, z tego co Pani napisała wnioskuję, że Pani relacje z byłym partnerem nie są w pełni poukładane. W tej sytuacji należałoby zadać sobie kilka kluczowych pytań. Po pierwsze czy chęć powrotu do partnera wynika tylko z Pani chęci ponownego ułożenia sobie życia, czy również partner ma względem Pani podobne oczekiwania. Jeżeli tak być może warto skorzystać z terapii par , która pomogła by Wam na nowo poukładać swoje relacje. Jeżeli natomiast wynika to tylko z Pani potrzeby bycia kochaną przez byłego partnera, warto jest się zastanowić nad tym czy na pewno ta relacja jest Pani potrzebna i Pani służy. Być może dobrym rozwiązaniem byłaby psychoterpia , która pomogłaby poukładać na nowo relacje z ludźmi i pomóc zaakceptować nową sytuację, pogodzić się ze starą i co najważniejsze zaakceptować siebie samą.

Droga Pani,

ważne, że już zrobiła Pani pierwszy krok, czyli chce szukać pomocy..
Jeśli myśli Pani o kontynuowaniu związku z partnerem proszę zwrócić się do specjalisty. Psycholog postawi diagnozę, udzieli Pani podstawowej pomocy i - jeśli uzna za stosowne - dodatkowo zasugeruje Pani wizytę dla pani lub dla Państwa obojga w celu poprawy relacji. Czy chcą Państwo poprawić coś w tej relacji razem czy też jest pani jedyną osobą poszukującą rozwiązania, pozostania w związku ze względu na dziecko, czy szukania relacji w której Pani jest równie ważna jak potomek. \
Pozdrawiam serdecznie
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna - 2 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.