Witam Odkąd dowiedziałam się że mąż pisze z inną kobietą .był z nią na piwie świat mi się zawalił .

2 odpowiedzi
Witam
Odkąd dowiedziałam się że mąż pisze z inną kobietą .był z nią na piwie świat mi się zawalił .Podejrzewam że mnie zdradzał ale on twierdzi że nieprawda.ze mnie nigdy nie zdradził więc dlaczego gdy wrzucił po miesiącu zagranicy nie spieszyło się mu do mnie w nocy się obudziłam to skejpowal .rano jak weszłam na kaputer wszystko było skasowane zapytałam czemu to zrobił to powiedział że o pracy pisali niewiedzę.
Od tamtej pory ubliża mi wyzywa od korwy,szmaty,dziwkii,psychopatki.ciagle zwala na mnie że szukam jak tu się pokusić ale jak on glopio do mnie się odzywa to ja sobie nie pozwolę.nawet nie mam ochoty się z nim kochać to mówi żebym swoją dupę do muzeum wstawiła.niepoznaje go czuje on się pewny siebie
A ja prócz domu i pracy nigdzie nie wychodzę.Jestem już zmęczona takim życiem proszę o rade
Po radę proszę zwrócić się do przyjaciółki. Terapeuci w ten sposób nie pracują. To byłoby nieskuteczne i nieetyczne.

Witam Panią! Pisze Pani o "zawaleniu się świata", gdy zauważyła Pani, że mąż prawdopodobnie Panią zdradza, a do Pani zaczął się odnosić wulgarnie, obraźliwie i przemocowo. Nasuwa się pytanie, jak było dotychczas? Czy przemoc (słowna lub czynna) była też obecna, lub zdarzała się? Czy miała Pani poczucie bezpieczeństwa? Czy też proces pogarszania się Waszych relacji był stopniowy? Psychoterapeuta lub terapeutka nie może za Panią podjąć żadnych decyzji ani udzielić rady. To z resztą nie byłoby skuteczne. Może warto w tej sytuacji zgłosić się do jakiejś organizacji (np Centrum Praw Kobiet) lub po prostu na terapię, aby z pomocą specjalisty (specjalistki) popracować nad poczuciem własnej wartości i dbaniem o własne granice.