Witam ostatnio psychiatra u mnie stwierdził zaburzenia zaburzenia dwubiegunowe przez prawie miesiąc

1 odpowiedzi
Witam ostatnio psychiatra u mnie stwierdził zaburzenia zaburzenia dwubiegunowe przez prawie miesiąc brałam leki parę dni temu odstawiłam je twierdząc że jest w porządku i ich nie potrzebuje
Po 4 dniach zaczął się pojawiać natłok myśli dużo siły energii 1000 pomysłów na sekundę a po kolejnych dwóch dniach (wróciłam do leków ) pojawiły się stany depresyjne naprzemiennie z radością i euforia pojawiły się również bóle w klatce piersiowej bardzo męczy mnie ten stan po jakim czasie leki ponownie zaczną działać
Wizytę u lekarza mam dopiero za 2 tygodnie
A boję się że skoro taki stan pojawił się w tak krótkim czasie to co będzie dalej
W Chorobie Afektywnej Dwubiegunowej nie można samodzielnie odstawiać leków! To, że nie ma objawów to zasługa właśnie leków, choroba sama z siebie nie mija! Bardzo dobry pomysł z powrotem do leczenia, trzeba znowu dać trochę czasu na ich zadziałanie. Jeśli nie radzi sobie Pani z objawami to zalecam pilną wizytę ja Izbie Przyjęć Psychiatrii, gdzie lekarz oceni Pani stan psychiczny i zaleci najrozsądniejsze postępowanie. Pozdrawiam, Michał Malesza