Witam, otoz mam 16 lat i od 4 miesiecy jestem z chlopakiem. Robi dla mnie wszystko i wiem ze lepszeg

2 odpowiedzi
Witam, otoz mam 16 lat i od 4 miesiecy jestem z chlopakiem. Robi dla mnie wszystko i wiem ze lepszego nie znajde. Planujemy razem przyszlosc a on jest zakochany we mnie po uszy. Na poczatku zwiazku nie bylam pewna czy cos do niego czuje. Pozniej bylo coraz lepiej. Poznalismy sie bardziej, uczucia wzrastaly pozniej niestety dopadl mnie taki czas (pare dni) gdzie nie chcialam sie z nim spotykac, pisac i czulam ze go nie kocham. Potem znowu bylo wszystko okej. Czulam ze jestem szczesciara ze go mam i ze go bardzo kocham. Niestety pozniej znowu doszly mnie takie dni. I mialam tak okolo 5 razy. Od 2 dni jest tak znowu. Dodam ze poznalismy sie w szkole i juz po 2 mieisacach weszlismy w zwiazek i sie za bardzo nie znalismy. Cale dnie od poczatki zwiazku spedzamy u niego w domu co troche nudzi. Nie wiem jak sobie z tym radzic bo bardzo chcialabym z nim byc i go kochac jednak uczucia nie da sie kontrolowac. Co moge zrobic zeby bylo lepiej? Odrazu uprzedzam ze rozmowa nic nie wniesie, bo rozmawialam z nim wczoraj a takze za kazdym razem gdy tak mialam. On zamiast ze mna zerwac bo nie jestem zdecydowana co do swoich uczuc to wspiera mnie i pociesza. Za co bardzo go doceniam. Rozmawialam tez na ten temat z mama i przyjaciolkami ale nic nie wymyslily dlatego zwracam sie tutaj o pomoc bo bardzo mi na nim zalezy i nie wiem co moge zrobic zeby bylo dobrze. Moze to byc spowodowane ze najprawdopodobniej podjerzewam u siebie nerwice? Ostatnio bylo u mnie duzo stresu i problemow (wrzesien - listopad) od listopada jestesmy razem. Co moge zrobic? Zerwanie nie wchodzi w gre.
Dzień dobry, uczucia trudno kontrolować. Pojawiają się i znikają, bo taka jest ich rola. To fajnie, że zastanawiasz się, co możesz zrobić żeby było lepiej. To oznacza, że starasz się poważnie i odpowiedzialnie podchodzić do tej znajomości. Z drugiej strony - może zbyt poważnie? Kiedy się kogoś kocha, czasem także go się nie lubi, czasem partner nas złości czy nudzi. Potem znowu czujemy przywiązanie i czułość. Dobrze jest zauważać te zmiany, ale bez przymusu "bardzo chcialabym z nim byc i go kochac". Jeśli jest Ci z nim dobrze, to z nim bądź. Jeśli chcesz pobyć sama czy z innymi ludźmi to też jest w porządku.

Dzień Dobry, zachęcam do kontaktu ze specjalistą , aby szerzej omówić ten temat podczas wizyty. Pozdrawiam serdecznie.