Witam . Rok temu nie pomyślałam , że może spotkać mnie coś takiego . Urodziłam drugą śliczną córkę .

1 odpowiedzi
Rok temu nie pomyślałam , że może spotkać mnie coś takiego . Urodziłam drugą śliczną córkę . Ciąża była prawidłowa , moje wyniki wręcz książkowe . Miałam drugą cc . Po porodzie na drugi dzień zaczął się zespół popunkcyjny czyli po znieczuleniu w kręgosłup. Od tamtej pory nie mogę sobie poradzić . Pulsuje mi głowa , nie boli a pulsuje . Chodzę późno spac , ponieważ boję się zasnąć. Coś szczyknie mi tam coś zakluje wpadam w panikę , nie wiem co z tym robić . Bylam nawet na rezonansie wszystko wyszło prawidłowo . Czasem cała się trzese całe ciało , bardzo szybko bije mi serce . Bardzo się boję . Każdego dnia . Nie mogę funkcjonować i normalnie żyć jak przed ciążą . Po prostu szukam pomocy jak to dziadostwo wyrzucić , żeby zacząć wkoncu żyć . A mam 26 lat .
Przy zaburzeniach lękowych bardzo pomocne są techniki poznawczo-behawioralne które pomagają w akceptacji i radzeniu sobie z symptomami. Proszę zwrócić się do psychologa który Panią wesprze wtym procesie. Pozdrawiam i życzę powodzenia bo wiem że życie z takimi symptomami jest trudne…