Witam serdecznie. Staramy się z mężem o dziecko. Ostatnią miesiączkę miałam 23.03, cykle mam mniej w

1 odpowiedzi
Witam serdecznie. Staramy się z mężem o dziecko. Ostatnią miesiączkę miałam 23.03, cykle mam mniej więcej (31-33 dc). Owulacje miałam między 5-07.04 (14-16 dc) potwierdzonym testami owulacyjnymi. W dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam test ciążowy i wyszedł pozytywny ale druga kreska była bardzo delikatna, powtórzyłam po kilku dniach kolejne testy i również wyszły pozytywne, kreski mocniejsze ale nie całkiem ciemne. Według aplikacji to 5 tc. Dziś jest obecnie 37 dc i byłam na wizycie u ginekologa. Niestety na usg nie widać kompletnie nic, żadnego pęcherzyk, Pani doktor kazała mi przyjść za 2 tygodnie. Pod wieczór tego samego dnia zrobiłam kolejny test który również wyszedł pozytywny, najmocniejsza druga kreska ze wszystkich testów ale tez nie całkiem mocna. Czy jest możliwość na pokazanie się pęcherzyka za to 2 tygodnie? I czym może to być spowodowane? Dolegliwości ciążowych nie mam jedynie ból piersi, straszne zmęczenie i szybka zadyszka. W poprzedniej ciąży tez nie miałam żadnych objawów. Pozdrawiam
Tak, jest możliwość iż za dwa tygodnie będzie widać pęcherzyk ciążowy. Jeśli pojawią się inne dolegliwości umówić proszę wcześniejszą wizytę.