Witam serdecznie wszystkich specjalistów. Mam bardzo wiele objawów między innymi poranne bule głow

1 odpowiedzi
Witam serdecznie wszystkich specjalistów.
Mam bardzo wiele objawów między innymi poranne bule głowy w skroniach, zawroty głowy, apatia różne leki i niepokój ściskanie w klatce piersiowej i pod mostkiem,mdłości, pojedyncze mocniejsze uderzenia serca, tiki nerwowe i pobudzenie ruchowe, duszności i zatykanie w płucach, suchość w jamie ustnej, drętwienie rąk i jeszcze parę innych. Wykonałem wiele badań takie jak :eho serca,EKG kilka razy,RTG płuc pełna morfologia, glukoza po 2 godzinach, troponina, RF, kortyzol, HBS, OB, mocz, TSH, alt, ast, crp, wszystko w normie jedynie kinaza kreatynowa 201 a norma 171 ciśnienie jak jestem spokojny to jest w normie. Od 10 dni łykam asertin pół tabletki biorę nolpaze i witaminy : magneb6 forte , fosydyna plus, potas ,D3, C, sunprobi stres i melistan forte. Czekam na wizytę u psychiatry i skierowanie na psychoterapię. Ostatnio po wstaniu puls mam 90 i czasem cisnieniomierz pokazuje nieregularna pracę serca mierze kilka razy dziennie badam cukier i badam się pulsoksymetrem. Cały czas mam wrażenie że mam jakąś choroba która nie została ujawniona w tych wszystkich badaniach . Teraz siedzę w domu na zwolnieniu bo boje się iść do pracy nie wiem co robić. Nie wiem czy te wszystkie objawy mogą być wywołane problemami psychicznymi??? Bardzo proszę o radę .
Opis może przemawiać za zaburzeniami nerwicowymi lub reakcją na stres. Nie sposób korespondencyjnie postawić rozpoznania! Do tego potrzebne jest osobiste badania przez lekarza. Wszystkie, lub prawie wszystkie objawy mogą być spowodowane nerwicą!
W liście ogranicza się Pan jedynie do objawów, ale przecież nie "składa się Pan" wyłącznie z dolegliwości! Czy na pewno nic trudnego nie spotkało Pana w ciągu ostatnich kilku- kilkunastu miesięcy? A jak jest Pana sytuacje rodzinna, zawodowa, społeczna? Jakie ma Pan plany, zamiary na przyszłość? Na jakie choroby chorował Pan do tej pory? Jakie leki, prócz podanych w liście, zażywa lub zażywał Pan ostatnio? A co z używkami: alkohol, nikotyna, środki psychoaktywne, marihuana itp.
Medykalizowanie problemu to niejedyny sposób zlikwidowania przypadłości.
Proponuję kontakt z psychiatrą lub psychoterapeutą.