Witam, Szukam dietetyka klinicznego, który oferuje video konsultacje (z racji że mieszam w innym

2 odpowiedzi
Witam,

Szukam dietetyka klinicznego, który oferuje video konsultacje (z racji że mieszam w innym kraju).

Choruje na wrzodziejące zapalenie jelita grubego od 2017 roku. Miałem wycięcie jelita grubego i rekonstrukcję j-poucha między styczniem a czerwcem 2023.

Borykam się również trochę z kamieniami nerkowymi od czerwca 2023. (ze związków kwasu moczowego)

Przez wrzodziejące zapalenie jelita mam też problemy ze stawami: ból i opuchlizna w nadgarstku, pięcie Achillesa, żuchwie. (Podejrzewane obwodowe zapalenie stawów)

Mam również wypadnięte dysk, przez który uczęszczam na sesję dekompresji u chiropraktyka.

Potrzebuje diety przeciwzapalnej (ze względu na stawy), nisko błonnikowej (ze względu na Jelito), nie podwyższającej zbytnio kwasu moczowego.

* alergie/ nietolerancje : gluten, mleka i sery (nawet bezlaktozowe)

Dziekuje,
Dzień dobry, w przypadku Pani/Pana schorzeń współpraca z dietetykiem wydaje się kluczowa. Istotne jest wspólne opracowanie indywidualnej diety, w celu polepszenia aktualnego stanu zdrowia. Zapraszam do współpracy.
Sugeruję wizytę: Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dzień dobry
zajmuję się dietoterapią w chorobach jelit, a także przeciwzapalną. Zapraszam do współpracy.