Witam, szukam specjalisty we Wrocławiu który pomaga osobom uzależnionym od narkotyków m.in amfetamin

4 odpowiedzi
Witam, szukam specjalisty we Wrocławiu który pomaga osobom uzależnionym od narkotyków m.in amfetamina. Specjalista który stawia sprawę jasno i ma doświadczenie w pomocy takim osobom. Dziękuję i Pozdrawiam
Proszę poszukać ośrodka leczenia uzależnień. W przypadku uzależnienia od amfetaminy powinien także skonsultować pacjenta lekarz internista i psychiatra. W tym rodzaju uzależnienia bardzo ważne jest zaplecze lekarskie.
Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Jeśli będzie Pani szukać ośrodka dla syna, zalecam wybrać z długoterminowym programem terapeutycznym, znacznie oddalonym od miejsca zamieszkania.
Pozdrawiam i życzę wytrwałości
Witam, widzę, że sytuacja jest dość trudna. Zachęcam do kontaktu ze specjalistą wstępnie telefonicznie, a następnie stacjonarnie aby szerzej omówić ten problem. Niech Pani poszuka na ZNnaym Lekarzu wpisując "terapia uzależnień"Wrocław
Dzień dobry, na początek warto poszukać Ośrodka dla osób uzależnionych i umówić się na konkretny termin. Następnie konieczne będzie skierowanie do Ośrodka od psychiatry (wystawione odpowiedniego dnia, tak aby było ważne - zazwyczaj skierowanie jest ważne 14 dni) detoks i wykonanie odpowiednich badań. W związku z powyższym najpierw najważniejsze jest załatwienie sobie wolnego miejsca w Ośrodku (bo często długo się czeka na termin), a dopiero potem załatwianie pozostałych formalności, takich jak np. skierowanie od psychiatry, czy badania. Jeżeli nie jest Pan/Pani w stanie samodzielnie utrzymywać abstynencję, to Ośrodek zamknięty będzie najlepszą opcją w takiej sytuacji.