Witam, wczorajszego dnia 01.07.24, pod wieczór pojawiło mi się dziwne uczucie gorąca i pieczenia w l

1 odpowiedzi
Witam, wczorajszego dnia 01.07.24, pod wieczór pojawiło mi się dziwne uczucie gorąca i pieczenia w lewym barku rozchodzące się po części lewej strony pleców, trwało to ok. 1h po czym ustało, natomiast dzisiejszego dnia 02.07 ok 1 godziny temu pojawiło się dziwne kłucie(piekące,parzące) też rozchodzące się od lewego barku do pleców, trwało to ok. 2-3 min nie dłużej. Nie towarzyszyły mi przy tym żadne nudności, zawroty głowy, czy duszności. Dodam też że od dłuższego czasu(2-3 lata) mam czasem kłucia w klatce piersiowej najczęściej z lewej strony, ale czasem i z prawej, kłucia są czasami słabsze i trwają do jakiś 5 min a czasem potrafią być dosłownie kilku sekundowe ale bardzo mocne i "szarpiące". Jestem osobą która zmaga się z otyłością, i aktualnie schudłem 20kg. Jestem też osobą która bardzo boi się o swoje zdrowie i przeżywa każdy jeden ból, najbardziej boje się chorób sercowych. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam.
Dzień dobry,
biorąc pod uwagę dobrostan psychiczny w razie kolejnego bólu w klatce piersiowej proszę udać się na SOR. Badania krwi wykluczą, bądź potwierdzą przyczynę kardiologiczną.
z wyrazami szacunku,
Piotr Matysik
Sugeruję wizytę: Konsultacja telefoniczna - internista - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.