Witam. Zastanawiam się nad wynikami. Jak je interpretować: P/c p. beta-2-glikoproteinie-1 IgG: Wy

1 odpowiedzi
Witam. Zastanawiam się nad wynikami. Jak je interpretować:
P/c p. beta-2-glikoproteinie-1 IgG:
Wynik
3,78 RU/ml
Zakres referencyjny

< 20 wynik negatywny
>= 20 wynik pozyty...

P/c. p. beta-2-glikoproteinie-1 IgM:

Wynik<2.00 RU/ml

Zakres referencyjny–

= 20 wynik pozytywny Badanie wykonano metodą ELISA zestawem firmy Euroimmun.
< 20 wynik negatywny
>= 20 wynik pozyty...
Antykoagulant toczniowy (czas realizacji 2 - 5 dni)

Parametr

LA1 (dRVVT)

Wynik37,0 sek

Zakres referencyjny31 – 44

Jak to interpretować przy podejrzeniu Twardziny Układowej?
Badania powyższe nie stanowią elementu diagnostyki twardziny układowej.
Powyższe wyniki również nie uprawniają do rozpoznania zespołu antyfosfolipidowego.
Sugeruję wizytę: Konsultacja reumatologiczna (kolejna wizyta) - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.