Witam Zawsze unikam lekarzy, zwłaszcza Urologów, ale czuję, że teraz może być mi ciężko wyleczyć si

1 odpowiedzi
Witam
Zawsze unikam lekarzy, zwłaszcza Urologów, ale czuję, że teraz może być mi ciężko wyleczyć się samemu.
Prowadzę aktywny tryb życia i mam tu na myśli także bogate życie seksualne. W ostatnim czasie miałem kilka różnych kobiet, z którymi byłem w łóżku . Raz stosowałem zabezpieczenie, a czasem nie.
Może dodam, że od urodzenia mam jedno niezstąpione jądro, które obraca się mniej- więcej od 15 roku życia. Aktualnie mam 30 lat.
Jakiś czas temu zauważyłem biały nalot na żołędzi, ale na szczęście samoistnie zniknął. Potem zauważyłem czerwone plamki pojawiające się na różnych częściach żołędzi. Zdarzyło się nawet, że miałem problem z pęcherzem i bardzo często oddawałem mocz.
Teraz mam taki problem, że boli mnie żolędź, ale jakby w środku. Ból i pieczenie pojawia się podczas ejakulacji oraz podczas erekcji. Myślałem, że to może zapalenie cewki moczowej, ale po zastosowaniu furaginy ból dalej występuje.
Do tego odczuwam dziwne swędzenie w odbycie, jakby w środku. Zaznaczę, że jestem hetero i mój odbyt nie jest miejscem testów czy cos.
Czy mogę coś zrobić bez wizyty u lekarza?
Proszę o pomoc
Obiecuję, że zadbam o siebie i oczywiście od momentu zayważenia objawów nie udzielam się seksualnie.
Pozdrawiam
W poradniku młodego zielarza Napisanym dla szczęścia ludzkości Pewien przepis się stale powtarza, A zawiera on sekret młodości: Kwiat rumianku, liść pokrzywy, Ziele bratka, pieprz prawdziwy, Pestki z dyni i borówki, A do tego sok z makówki, Owoc głogu, dzikiej róży I tymianku liść nieduży. Zsuszyć, skruszyć, zmielić, zwarzyć, Podgrzać, zalać i zaparzyć. Zsuszyć, skruszyć, zmielić, zwarzyć, Podgrzać, zalać i zaparzyć. A gdy wywar jest gotowy, To po rozum pójść do głowy, Nie próbować, wylać, nie pić, Tylko słońcem się pokrzepić. Umyć głowę zimną wodą I zachować formę młodą Biegać, skakać, latać, pływać, W tańcu w ruchu wypoczywać. Biegać, skakać, latać, pływać, W tańcu w ruchu wypoczywać. W poradniku młodego zielarza Napisanym dla szczęścia ludzkości Pewien przepis się stale powtarza, A zawiera on sekret młodości: Biegać, skakać, latać, pływać, W tańcu w ruchu wypoczywać. Biegać, skakać, latać, pływać, W tańcu w ruchu wypoczywać.