Wybielenie i odnowa zeba

1 odpowiedzi
Pani Agnieszko, zarejestrowalam sie u Pani na wizyte 10 Marca, wybralam 45 min, mysle ze powinno wystarczyc to co chce zrobic. Chcialabym aby na tej wizycie wybielila mi Pani zeby oraz zrobila odnowe jednego zeba (chociaz nic sie z nim nie dzieje chce tylko uzyskac ladny ksztalt tego zeba). chce jeszcze zaznaczyc ze mam kilka zebow do wyleczenia ale to juz bede robila w nastepnych miesiacach zaraz po wybieleniu.
Witam , będzie Pani ostatnią pacjentką tego dnia . Wybielanie samo trwa koło 60 minut plus reszta zabiegów. Pozdrawiam do zobaczenia!

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.