Z powodów bólu przy wejściu do pochwy, obcierania i bolesnych stosunków z lekkim plamieniem po, gine

1 odpowiedzi
Z powodów bólu przy wejściu do pochwy, obcierania i bolesnych stosunków z lekkim plamieniem po, ginekolodzy odsyłali mnie z kwitkiem nie wiedząc co mi jest, aż trafiłam do urologa, który stwierdził torbiel okołocewkową, którą w gabinecie wycisnął i wydostał się z niej lekko brązowy płyn. Zalecił zabieg usuwania w szpitalu ze względu na to, że torbiel jest "otwarta" i może być ryzyko zakażenia, ale nie musi. A ja się boję i szukam odpowiedzi czy jest to jedyna możliwość pozbycia się problemu? Dodatkowo mam drętwienie nóg, bóle obu bioder (w lokalizacji krętarza większego kości udowej, częściej lewa), bóle całych nóg i kręgosłupa (lekka skolioza lewostronna) i często mam zawroty głowy i jest mi bardzo słabo, ale po jakimś czasie odpoczynku przechodzi. Wcześniej wykryto u mnie uwypuklenie krążka międzykręgowego na 3 mm w odcinku L5-S1 oraz mam 2 stopień niewydolności lewej żyły odpiszczelowej głównej. Czy torbiel może powodować drętwienie nóg i bóle? Czy aż takie objawy mogą występować z moimi rozpoznaniami? Bardzo się martwię, że zabieg usuwania może mi dodatkowo zaszkodzić.
Sugeruję wrócić do urologa, który Pani pomógł oraz z nim to dokładnie omówić. Torbiel torbieli nie równa. Tylko ten lekarz będzie w stanie rozwiać Pani wątpliwości.