Z racji tego, że miałem wiele partnerek zrobiłem badania na choroby przenoszone drogą płciową. Prosi

1 odpowiedzi
Z racji tego, że miałem wiele partnerek zrobiłem badania na choroby przenoszone drogą płciową. Prosiłbym o pomoc w odczytaniu i diagnozie, bo samemu ciężko mi podejść do tematu (boje się, że się zaraziłem i zarażałem). Niżej zapisuje wyniki i badania:
Immunochemia
Materiał: Krew zylna, surowica
(nazwa badania) V48 P/c anty HCV / (wynik badania) 5,58 COI / (zakres referencyjny) <0,90 COI niereaktywne / >=0,90 COI <1,0 COI graniczne / >=1,0 COI reaktywne

metoda ECLIA, analizator Cobas e411, firma Roche
(nazwa badania) U84 WR / (wynik badania) ujemny / (zakres referencyjny) ujemny
(nazwa badania) V42 P/c anty HBs / (wynik badania) 144,5 IU/l / (zakres referencyjny) Ujemny 0 - 10 / Dodatni >10

metoda ECLIA, analizator Cobas e411, firma Roche
(nazwa badania) HIV - wirus HIV test przesiewowy (p/c anty-HIV 1/2, antygen p24) (F91) / 23,17 COI / < 0,90 niereaktywne / >=0,90 - <1,0 graniczne / >= 1.0 reaktywne

Prosiłbym o pomoc czy jestem nosicielem.
W wynikiem sugeruję zgłosić się do lekarza, który Pana zbadał i zlecił te badania.