Zagadnienie. Patrycentryzm i sukces oraz matrycentryzm i szczescie. W religii katolickiej mowi sie s

2 odpowiedzi
Zagadnienie. Patrycentryzm i sukces oraz matrycentryzm i szczescie. W religii katolickiej mowi sie szczesc Boze. Bog ktory moze dac szczescie, ale czy da sukces? Czy Bog bedacy w przenosni stworca wszystkich dusz ludzkich moze jakies osoby wyrozniac? Napewno juz wyroznil przez DNA, ale czy swiadomie moze roznicowac osoby w zyciu? Polski matrycentryzm z zderzeniu z wartosciami firm zachodnich to jakby goliat z dawidem mowil pracujmy razem ;) Zderzenie kulturowe. Kto ma racje? Miec czy Byc? Reklama w telewizji mowi tylko i zawsze miec. ;O Jak wypracowac sobie wlasne wartosci?
Dzień dobry, doprecyzowywaniem życiowych zasad i norm zajmuje się specjalista o nazwie Life Coach i do takiego warto się udać w w celu wypracowania/odkrycia własnych wartości. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Polecam Life Coacha. Pozdrawiam serdecznie