zajęcia sportowe

9 odpowiedzi
dzień dobry,czy w ramach wizyty można konsultować z Panią rodzaj wykonywanych ćwiczeń na siłowni? chodzi mi przede wszystkim ich różnorodność i częstotliwość. dziękuję!
rodzaj i częstotliwość ćwiczeń tak, ale nie układam programów treningowych, pozdrawiam

Witam, takie zadanie zostawiam trenerom :) Chyba, że chodzi o drobne porady jakie ćwiczenia najlepiej przy pewnej sylwetce lub schorzeniach.
Pozdrawiam
Magdalena Kołodziej
Dietetyk
Witam, prowadzę zajęcia szkoleniowe dla trenerów osobistych z tej dziedziny. Bez problemu mogę Panu pomóc. Pozdrawiam
Witam.
Oczywiście, istnieje taka możliwość.
Pozdrawiam,
Agnieszka Babisz
Dzień dobry,

ćwiczenia fizyczne są idealnym uzupełnieniem stosowanej diety, dlatego stanowią szczególny przedmiot mojego zainteresowania. W celu rzetelnego informowania pacjentów o najbardziej efektywnych ćwiczeniach, ukończyłam kurs trenera personalnego. Dzięki temu mogę przekazywać wiedzę zarówno na temat poszczególnych diet stosowanych przy zwiększonej aktywności fizycznej jak i udzielić odpowiedzi na pytania dotyczące ćwiczeń.

Pozdrawiam,
Magdalena Skowronek
Tak, dla osób aktywnych przedstawiam również propozycje odnośnie odpowiedniej formy aktywności fizycznej w tym właściwego treningu na siłowni.

Pozdrawiam
Dzień dobry, jak najbardziej można konsultować ze mną rodzaj wykonywanych ćwiczeń/sportu, ale nie układam planu treningowego. Pozdrawiam.
Witam???? nie jestem trenerem personalnym, jeśli chodzi o ćwiczenia przyspieszające metabolizm, ilość ćwiczeń i czas oraz kiedy należy je włączyć podpowiadam w trakcie konsultacji. Jeśli chodzi o ułożenie planu treningu na poszczególne partie mięśni to sugeruje juz skonsultować sie z trenerem personalnym..