Zapłaciłam za wizytę na tym portalu, ale nie otrzymałam pomocy. Nie daję rady psychicznie. Wizyta on

3 odpowiedzi
Zapłaciłam za wizytę na tym portalu, ale nie otrzymałam pomocy. Nie daję rady psychicznie. Wizyta online się nie odbyła, a ja mam kryzys emocjonalny i jestem za granicą. Błagam o pomoc. Nie wiem, co robić.
Dzień dobry,
przykro mi, że nie otrzymała Pani wsparcia i pomocy. Z treści wiadomości wynika, że przechodzi Pani bardzo trudny okres i potrzebuje Pani profesjonalnego wsparcia psychologicznego. Jeśli byłaby Pani zainteresowana zapraszam do umówienia terminu do wizyty w formie online.

Dzień dobry, bardzo mi przykro, że umówiona przez Panią wizyta się nie odbyła. Portal powinien zwrócić Pani środki w takiej sytuacji. To bardzo świadome i odważne, że zdecydowała się Pani szukać pomocy. Proszę się nie zniechęcać i umówić do innego specjalisty. Gdyby była Pani zainteresowana wizytą online i współpracą ze mną, zapraszam do umówienia wizyty online. Życzę Pani wytrwałości w odzyskaniu harmonii!
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna - 160 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Rozumiem Pani rozczarowanie brakiem uzyskania pomocy, jakiej Pani oczekiwała. Zdarza się, że proces zmiany i wzmocnienia psychicznego wymaga dłuższej pracy. Zachęcam do cierpliwości i poszukiwania psychologa, z który nawiąże Pani satysfakcjonujący kontakt. Zapraszam do siebie na wizyty online, myślę, że z pewnością znajdzie Pani dogodny dla siebie termin. Pozdrawiam serdecznie.