Zauważyłam czerwoną zmianę przy wejściu od pochwy. Od czterech miesięcy towarzyszy mi ból pochwy dys

1 odpowiedzi
Zauważyłam czerwoną zmianę przy wejściu od pochwy. Od czterech miesięcy towarzyszy mi ból pochwy dyskomfort przy oddawaniu moczu oraz parcie na pęcherz. Wymaz z pochwy wykazał bakterie e coli po leczeniu nastąpiła lekka poprawa. Stosunki są bolesne i kończą się bólem pęcherza okropnym ostrym nie do wytrzymania. Pęcherz został przebadany i uzyskałam wynik ujemny. Napisane zostało: " Wyhodowano florę mieszaną w ilości >10³<10⁴ CFU w 1ml moczu (nieznamiemna bakteriuria: zanieczyszczenie próbki mikroflorą skóry pacjenta) w wymazie uzyskałam wynik ujemny na grzyby. Planuję zrobić jeszcze cytologię badanie kału i wymaz z cewki moczowej. Nie wiem co mogę zrobić więcej. Widzę realne krwawo czerwone zmiany tuż przy wejściu pochwy nie spowodowane urazem mechanicznym. Zachowuje abstynencję seksualna stosuje furagine max przebyłam leczenie lekami:
Crotlimazolum GSK
Clotrimazol Globulki
Biseptol
Azimycin
Metronidazol
Pimafucort
Fluconazole
Pimafucin
Antybiotyk na zapalenie pęcherza
Furagina Max

Nie uzyskałam po nich poprawy jestem bez radna proszę o sugestie co moge więcej zrobić
Do rozważenia doustny preparat podnoszący odpornośc pzreciwko E.coli oraz wykluczenie infekcji HPV
Sugeruję wizytę: Badania ginekologiczne - 250 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.