Zwracam się z uprzejmą prośbą udzielenia odpowiedzi, bo już odchodzę od zmysłów strasznie sie stresu

1 odpowiedzi
Zwracam się z uprzejmą prośbą udzielenia odpowiedzi, bo już odchodzę od zmysłów strasznie sie stresuje, 6 października uprawiałam z chłopakiem petting, były to na pewno dni płodne, a on miał najprawdopodobniej sperma na palcach, które potem wprowadzał do mojej pochwy, nie bardzo głęboko. Od tego czasu dostałam dwa mniejsze okresy (cykle 32 dniowe) tzn zawsze mam bardzo obfite, a teraz co prawda była normalna krew nie plamienia ale bylo jej mniej niz zwykle i pierwsza skończyła się juz po 4 dniach A nie po 7 jak zwykle. Czytałam w internecie że w ciąży mogą być krwawienia w terminie miesiączek i nie wiem jak to w końcu jest....W tym czasie jeszcze od 16 października zrobiłam chyba z 15 testów ciazowych płytkowych i stumieniowych z porannego moczu i każdy negatywny. Ostatni robiłam 4 grudnia czyli 8 tygodni po "stosunku" tez z porannego moczu i też negatywny, nie wiem czy mogę im wierzyć. Wiem ze to głupie ale strasznie się boje jestem jeszcze mloda i niedoświadczona i strasznie boję sie ciąży. Zapomniałam dodać że częściej oddaje mocz i zwiększył mi się brzuch - wyczytałam że to wlasnie objawy ciąży.
Moje pytania to
1 Czy mam się czym martwić i czy takim sposobem można zajść w ciążę, biorąc po uwagę żena tym ręku nie bylo jej bardzo dużo?
2 Czy testy ciążowe po takim czasie i w takiej ilości mogą kłamać?
3 Czy w ciąży można mieć krwawienia z normalną krwią?
Jeśli po okresie kilku tygodni od zbliżenia wykonała Pani prawidłowo kilka testów ciążowych i dały one wynik negatywny to z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością nie jest Pani w ciąży.
Ryzyko ciąży w opisanej przez Panią sytuacji z założenia było niewielkie.
Występowanie plamień i krwawień w ciąży jest możliwe, ale ogół opisanej przez Panią sytuacji przemawia raczej za tym, że nie jest Pani w ciąży.

Proszę rozważyć zastosowanie bezpiecznej i wygodnej metody antykoncepcji po uprzedniej konsultacji ginekologicznej.
Sugeruję wizytę: Konsultacja ginekologiczna + usg - 250 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.