Moje doświadczenie

Jestem neurologopedą klinicznym, terapeutą wczesnej interwencji, terapeutą miofunkcjonalnym, certyfikowanym Terapeutą ręki i audiologiem ogólnym.

Prowadzę indywidualną terapię z małymi pacjentami od urodzenia do wieku szkolnego. Zajmuję się oceną i wspieraniem rozwoju niemowląt i małych dzieci oraz prowadzę szeroko pojętą terapię dzieci z wyzwaniami rozwojowymi w tym z zespołami genetycznymi i autyzmem, terapię logopedyczną i miofunkcjonalną wspierającą leczenie ortodontyczne z wykorzystaniem Terapii Miofunkcjonalnej, Systemów MFS, Elastycznego Terapeutycznego Tapingu i stymulacji traktu ustno-twarzowego a także prowadzę terapię neurobiologiczną z wykorzystaniem elementów Metody Krakowskiej®.
więcej

Adres

PRACOWNIA MOWY I ROZWOJU
Stefana Batorego 1, Łańcut

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dzieci w każdym wieku

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych logopedów w pobliżu

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Konsultacja logopedyczna

Od 50 zł

Diagnoza neurologopedyczna

Od 100 zł

Korekcja wad wymowy

Od 70 zł

Stymulacja rozwoju mowy

Od 70 zł

Terapia logopedyczna

Od 70 zł

+ 1 usługa

W jaki sposób ustalane są ceny?

5 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Trzymamy rękę na pulsie Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej
W
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: PRACOWNIA MOWY I ROZWOJU terapia logopedyczna

Pani Sylwia jest profesjonalistką, bardzo dokładną i odpowiedzialna w tym co robi. Wszystkie osoby od zajęć świetne zaangażowane no i w dodatku miłe

A
Lokalizacja: W innym miejscu zaburzenia rozwoju mowy

Pani Sylwia jest osobą którą mogę z pełną odpowiedzialnością polecić rodzicom których dzieci mają problemy z rozwojem mowy. Pani Sylwia ma świetne podejście do dzieci i jest osobą bardzo profesjonalną w swojej dziedzinie. Zawsze zadaje ćwiczenia i dokładnie tłumaczy jak należy je wykonywać z dzieckiem w domu.
Jest osobą bardzo zaangażowaną i pomocną jeżeli chodzi o rehabilitację dziecka, które ma problem z mową. Bardzo pomogła mojemu synowi. Polecam serdecznie Agnieszka

Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu problemy z mową

Pani Sylwia to wyjatkowy logopeda w 100% oddany swojej pracy,dzieki zangażowaniu mój syn dzisiaj jest w 1 klasie i swietnie sobie radzi.Bardzo polecam .

E
Numer telefonu zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu 21 miesieczne dziecko nic nie mówiło

Polecam w 100% p. Sylwię. Nasza córka mając 21 miesięcy nie mówiła nic, nawet mama. Po kilku miesiącach wizyt u p. Sylwii Natka zaczęła mówić, nagle pojawił się tiess (pies), buty, mama iiii poszło ;). Bardzo ciekawe zajęcia ćwiczące małe rączki. Później córka ćwiczyła rodziców w domu..... pa, po, pu, pi, py. Bardzo polecamy ;) i dziękujemy!

K
Lokalizacja: PRACOWNIA MOWY I ROZWOJU problem z wymową

Pani Sylwia pokazała nam jak i co mamy ćwiczyć, aby osiągnąć poprawną wymowę. Bardzo dobre podejście do dzieci. Pełen profesjonalizm. Polecam.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Pytanie dotyczące autyzm

Jestem mamą prawie trzyletniego chłopca z autyzmem. W czasie ciąży miałam sporego krwiaka ( ciąża nie do utrzymania- tak mówili lekarze) brałam leki na podtrzymanie i krwiak szczęśliwe się wchłonął. Miałem też bardzo dużo stresu w tym czasie z innych powodów. U mnie i u męża w rodzinie nigdy nie było takiej choroby jak autyzm. Rok po urodzeniu syna dowiedziałam się, że mam niedoczynność tarczycy. Z mężem bardzo chcielibyśmy mieć drugie dziecko lecz boimy się powtórki z rozrywki. I tu moje pytanie. W naszym przypadku jakie jest ryzyko, że drugie dziecko będzie takie samo?

Powodem wystąpienia u dziecka zaburzeń ze spektrum autyzmu może być wiele czynników m.in. genetyczny, metoboliczny, toksyczny, wpływ stresu, czy fal magnetycznych. Jeżeli chcą mieć państwo lepsze spojrzenie ma tą sytuację warto rozważyć wykonanie badań genetycznych pod tym kątem a w przypadku planowania ciąży postarać się o zminimalizowanie lub wykluczenie wpływu pozostałych czynników. Życzę powodzenia.

mgr Sylwia Apola-Piórkowska

Do ktorego roku zycia zycia dziecko musi odlozyc smoczek? Kiedy wprowadzać pokarmy stale do diety dziecka?

Większość dzieci samo odrzuca smoczek do 6 mies. życia, kiedy wygasa odruch ssania, a dziecko uczy się regulować emocje w inny sposób. Jeśli jednak tak się nie stanie należy wspomagać ten proces, mając jednak na uwadze, że zabranie dziecku smoczka w nieodpowiednim momencie lub zbyt szybko może skutkować tym, że dziecko znajdzie sobie coś w zamian, np. kciuk. Przedłużające się ssanie smoczka ma wpływ na wyrastające zęby i tym samym zgryz, pracę języka i i połykanie.
Z wprowadzeniem pokarmów stałych nie czekamy oczywiście na pierwsze ząbki, które mogą wyrosnąć zarówno w w 3-4 mies. (czyli za wcześnie na rozszerzanie diety) jak i po 9 mies. (za późno). Najnowsze badania mówią że za względu na ryzyko alergii pokarmowej krytyczny jest 6 mies. i to jest najlepszy czas o ile dziecko przejawia sygnały gotowości do wprowadzenia pokarmów stałych do diety. W miarę sprawnie należy odchodzić od papek na rzecz pokarmów o zróżnicowanej fakturze.

mgr Sylwia Apola-Piórkowska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania